"Top Model". Aleksandra Żuraw jest w ciąży! Uczestniczka 4. edycji programu TVN pokazała brzuszek [WIDEO+ZDJĘCIA]

Aleksandra Żuraw to uczestniczka 4. edycji „Top model”. Modelka, która obecnie jest youtuberką i influencerką spodziewa się pierwszego dziecka! Żuraw na swoim kanale opowiedziała o drodze, jaką przeszła, by zostać mamą.

Multimedia

Aleksandra Żuraw w "Top Model" dała się poznać jako osoba, która nie boi się mówić, co myśli. W programie spotkała się z wieloma komentarzami dotyczącymi wyglądu jej ciała, które zdobią liczne tatuaże m.in. na przedramieniu, podbrzuszu, nadgarstkach i udach. Aleksandra Żuraw zajęła w "Top Model" 6. miejsce, a po programie skupiła się na byciu youtuberką i influencerką.

W piątek (13 lipca) Aleksandra Żuraw poinformowała liczne grono swoich odbiorców, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Ogromnie stresowałam się tym dniem. Mam, mamy za sobą bardzo ciężki czas, tylko my wiemy ile za nami strachu, obaw, bólu i cierpienia. Cieszę się, że jestem w stanie dzielić się z Wami już tylko szczęściem i spokojem! Per Dzidziuś jest niezłym gigantem, nie lubi Pana Doktora, nie chce pokazywać się na usg i często kopie mamę po newralgicznych miejscach. Po za tym przeorał mnie strasznie wielodniowym wymiotami, wielotygodniowymi migrenami i omdleniami - napisała Żuraw.

Joanna Krupa, Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska na castingu w Warszawie. Jak się zaprezentowali? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Modelka przyznała również, że zawsze chciała założyć rodzinę, ale przez wiele lat lekarze uważali, że nie będzie mogła mieć potomstwa.

Udało się w najmniej oczekiwanym momencie w momencie kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem. I pomimo ogromnego lamentu z powodu pierwszego rozstępu, wyglądu wielorybka i zmian w ciele i psychice jestem szczęśliwa, mieszka we mnie najważniejszy człowiek mojego życia stworzony dzięki pięknemu wybuchowi miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Moje największe marzenie właśnie się spełnia - rodzina.

Zobacz galerię

Przypominamy, że jesienią 2018 na antenie TVN będziemy mogli oglądać 7. edycję "Top Model". Najlepszych kandydatów na top modelki i top modeli poszukują tradycyjnie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Michał Piróg.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×