"Top Model". Ciężarna Joanna Krupa nago na okładce!

Ciężarna Joanna Krupa pojawiła się na okladce magazynu "Wprost". Prowadząca "Top Model" pozuje nago do zdjęcia, co wywołało kontrowersje wśród internautów.

Multimedia

Joanna Krupa nago na okładce

Joanna Krupa, która jest w ciąży właśnie pojawiła się na okładce magazynu "Wprost". Prowadząca "Top Model" pozuje na niej nago, co wywołało kontrowersje wśród internautów. Wielu fanów Krupy jest zachwyconych pięknym czarno-bialym zdjęciem, jednak niektórzy zarzucają jej, że zbyt obnosi się z ciążą oraz że stan błogosławiony to nie moment na pozowanie nago. W jednym z komentarzy czytamy:

A ja uważam, że nie wszystkie zdjęcia nadają się do gazety... Ciąża to piękny stan, nawet wtedy musisz pokazywać tyłek? Tytuł pokazuje, że faktycznie masz coś mądrego do powiedzenia, ale nie da się tego zrobić w ubraniu? Masz rozpoznawalną twarz, serio uważasz, że tylko na golasa jesteś w stanie przykuc uwagę? Taka okładka spłyca powagę tematów, które tam poruszasz... Nie trafion, nie na miejscu... Zdjęcie piękne - do rodzinnego albumu.

Ciężarna Joanna Krupa w zwiastunie nowych odcinków!Zobacz więcej

Większość komentarzy pod zdjęciem jest jednak pozytywnych. Niektórzy wspomnieli, że fotografia przypomina dobrze znane zdjęcia z ciążowych sesji Demi Moore i Cindy Crawford.

Zobacz galerię

"Top Model" sezon 8. zwiastun:

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×