"Top Model". Emilia Pietras była faworytką 1. edycji. Właśnie wzięła ślub! Jak się zmieniła od czasu udziału w show TVN?

Emilia Pietras była jedną z faworytek 1. edycji "Top Model". Po 10 latach od udziału w programie TVN świętuje ważne wydarzenie, ale tym razem w sferze osobistej - właśnie wzięła ślub! Jak się zmieniła od czasu "Top Model"?

Multimedia

Emilia Pietras z "Top Model" wzięła ślub

W 1. edycji "Top Model" to ona była jedną z dziewcząt, którym wróżyło się wielką karierę w modelingu. 23-letnia wówczas Emilia Pietras przyciągała uwagę drobną posturą (173 cm wzrostu), obfitym biustem i krótkimi czarnymi włosami. Odpadła w 9. odcinku, ale jej kariera zaczęła się rozwijać - zatrudniła ją jedna z popularnych, warszawskich agencji modelek.

Zwyciężczyni "Top Model" w filmie Dody! Kogo zagra?Zobacz więcej

- W programie znalazłam się z przypadku, namówiła mnie siostra - fanka amerykańskiego prototypu "Top Model". Chciałam zasmakować sztuki z innej strony - mówiła Emilia. - Program dla mnie to niesamowite przeżycie i przydatne doświadczenie: mam szansę spotkać profesjonalistów ze świata mody, poznać ciekawe dziewczyny, pozować w profesjonalnych sesjach, stworzyć prawdziwe port folio, nabyć nowe ciekawe umiejętności w trakcie interesujących wyzwań. Na pewno to wszystko na długo zapadnie mi w pamięć - dodawała.

Emilia studiowała na ASP i samotnie wychowywała dziecko. Teraz, 10 lat od udziału w programie, jej życie wygląda już inaczej. Przede wszystkim nie jest sama - 15 sierpnia 2020 roku wzięła ślub. Jej wybranek to Piotr Ciziel.

Zdjęcia z tego szczęśliwego dla nowożeńców dnia udowodniły, że Pietras bardzo zmieniła się od czasu "Top Model" - ma teraz długie blond włosy. Wciąż jednak wygląda jak nastolatka! Zobaczcie sami w naszej galerii!

Julia Wieniawa chce zająć miejsce Joanny Krupy?! Na planie doszło do szarpaniny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×