"Top Model". Joanna Krupa nago w ciąży. Zobacz słynne ciążowe okładki gwiazd! Kto jeszcze pozował nago z brzuszkiem?

Joanna Krupa zdecydowała się na odważną sesję w ciąży. Gwiazda programu "Top Model" pojawiła się nago na okładce jednego z popularnych magazynów. Polska modelka nie jest jednak pierwszą gwiazdą, która zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową. Sprawdź, kto jeszcze pokazał na okładce ciążowe krągłości! Oto najsłynniejsze ciążowe okładki gwiazd!

Multimedia

Joanna Krupa nago w ciąży na okładce "Wprost"

Prowadząca "Top Model" już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka zdecydowała się z tej okazji wystąpić w ekskluzywnej sesji Marleny Bielińskiej dla tygodnika „Wprost”, której towarzyszył również szczery wywiad. Krupa opowiedziała w nim m.in. o nagości i prawach kobiet. Modelka przyznała, że ciążowa sesja zdjęciowa była jej marzeniem.

Marzyłam o takiej sesji żeby pokazać, że w ciąży kobieta może być sexy, piękna, pewna siebie, czuć się ze sobą dobrze, ma siłę i moc. Jesteśmy superwomen, pod naszym sercem rozwija się życie, jesteśmy najważniejsze na świecie. Myślę też, że ciąża nie zamyka żadnego rozdziału w życiu, ona otwiera kolejne, a kobiece piękno wtedy rozkwita. Ciąża to nie powód do wstydu, to raczej powód do dumy, że jest się niesamowitą, piękną, kochającą – powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z „Wprost”.

Ciężarna Joanna Krupa nago na okładce! Zobacz więcej

Najsłynniejsze ciążowe okładki gwiazd!

Polska modelka nie jest jednak pierwszą gwiazdą, która zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową. Trend na nagie sesje z brzuszkiem zapoczątkowała w 1991 roku Demi Moore, która pokazała ciążowe krągłości na okładce magazynu „Vanity Fair”. Fotografie wykonane przez Annie Leibovitz wywołały w tamtym czasie ogromne oburzenia. Ciążowa okładka Demi Moore uznawana jest jednak obecnie za jedną z najpiękniejszych, które eksponują piękno kobiecego ciała.

Sprawdź w galerii, kto jeszcze pokazał na okładce ciążowe krągłości! Oto najsłynniejsze ciążowe okładki gwiazd!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×