"Top Model". Joanna Krupa pokazała ciążowe krągłości! Widać już duży brzuszek? Który to już miesiąc?

Joanna Krupa już wkrótce zostanie mamą. Jurorka "Top Model" oczekuje z mężem narodzin swojego pierwszego dziecka. Brzuszek Joanny Krupy z dnia na dzień robi się coraz większy, a modelka chętnie eksponuje swoje ciążowe krągłości w sieci. Który to już miesiąc?

Multimedia

Joanna Krupa w Dzień Matki 2019 ogłosiła, że razem z mężem Douglasem Nunesem oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Informacja o ciąży modelki była sporym zaskoczeniem. Modelka nigdy nie kryła się z faktem, że chce zostać mamą, ale czekała na właściwego mężczyznę. Po rozwodzie z Romainem Zago w 2017 roku, modelka odnalazła szczęście u boku biznesmena Douglas Nunesa. Ich ślub odbył się w sierpniu 2018 roku.

Joanna Krupa ogłosiła radosną nowinę w Dzień Matki!Zobacz więcej

Joanna Krupa już wkrótce zostanie mamą. Brzuszek modelki rośnie z dnia na dzień, a gwiazda coraz chętniej eksponuje swoje ciążowe krągłości w mediach społecznościowych. Jak Joanna Krupa zamierza pogodzić pracę z macierzyństwem?

Jestem pewna, że jak zostanę mamą, to nie stanę się z dnia na dzień kurą domową, która ma na głowie tylko dom i dziecko. Znam siebie i wiem, że zwariowałabym w takim układzie, dlatego będę chciała pozostać aktywna zawodowo - opowiadała w wywiadzie dla serwisu Telemagazyn.pl Joanna Krupa.

Krupa wciąż pozostaje aktywna zawodowo. W jednym z komentarzy na Instagramie potwierdziła, że mimo ciąży pojawi się w kolejnej edycji "Top Model". W galerii możecie zobaczyć ciążowe zdjęcia Joanny Krupy. Jak myślicie, który to już miesiąc?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Serfer (gość)

    I co tego ....

    11.06.2019 14:24
  • Paula (gość)

    Gdzie te krągłości?

    11.06.2019 12:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×