"Top Model". Joanna Krupa urządziła baby shower! Przyleci do Polski dopiero po porodzie!

Joanna Krupa wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko! Podczas swojej ostatniej przed rozwiązaniem wizyty w Polsce urządziła baby shower. Czy ma już wszystko przygotowane na powitanie dziecka?

Multimedia

Baby shower Joanny Krupy za nami!

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Mimo ciąży modelka dużo pracowała m.in. na planie programu "Top Model". Teraz przyszedł czas, żeby zwolnić i przygotować się na przyjście maleństwa. - Pokoik dla dziecka jeszcze nie jest gotowy. Teraz byłam ostatni raz w Polsce przed porodem - powiedziała.

Joanna Krupa nie pojawi się w finale programu? Kiedy ma termin porodu?Zobacz więcej

Krupa będzie rodzić w Stanach Zjednoczonych, a kolejny raz w Polsce zobaczymy ją prawdopodobnie na finale "Top Model". Tuż przed wylotem do USA, Joanna Krupa urządziła jednak baby shower, na który zaprosiła najbliższych sobie polskich znajomych. Wśród gości były m.in. Kasia Sokołowska, Patricia Kazadi, Joanna Jabłczyńska, Ida Nowakowska, Karolina Ferenstein-Kraśko i Anna Puślecka. Zobacz zdjęcia z tego wyjątkowego dla przyszłej mamy wydarzenia!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • maxi (gość)

    Piękna impreza! Szykuję podobną niespodziankę siostrze. Zrobiłyśmy z dziewczynami zrzutkę na dekoracje i wyprawkę sensillo dla maluszka, mam duży dom, więc będziemy się bawić u mnie. Oby tylko udało się utrzymać wszystko w sekrecie do samego końca ;)

    22.09.2019 22:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×