"Top Model". Joanna Krupa z mamą Jolantą. Czy są do siebie podobne? Pani Jola to twarda sztuka!

Joanna Krupa rzadko pokazuje się ze swoją mamą Jolantą. Kim jest Jolanta Krupa? Modelka udzieliła ostatnio z mamą wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", dzięki któremu możemy lepiej poznać panią Jolę. Czy obie panie są do siebie podobne?

Multimedia

Joanna Krupa dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jednak niezbyt często pokazuje się ze swoją mamą Jolantą. Panie od lat mieszkają razem i bardzo się wspierają. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziały o swojej relacji. -Mama jest dla mnie przyjaciółką bardziej niż mamą – wyjaśniła modelka.

Pani Jolanta jest często bardzo krytyczna wobec córki. Dlaczego? Co najbardziej jej przeszkadza? Okazuje się, że chodzi o roznegliżowane zdjęcia Joanny.

Dla mnie to nigdy nie będzie normalne. Nieważne, jaka byłaby to kariera. Ja zawsze będę przeciwna - przyznała pani Jola.

Zwycięzcy programu są parą! Zobacz ich nagą sesję walentynkową!Zobacz więcej

Choć pani Jolanta jest przeciwna odważnym sesjom zdjęciowym córki i nie zawsze zgadza się z jej wyborami, to potrafi docenić jej wysiłek i być z niej dumna.

Najbardziej była, kiedy zadzwoniła, bo zobaczyła listę CNN Dziesięciu najbardziej wpływowych Polaków na świecie. Jej pierwsze słowa brzmiały wtedy: Córka, ja jestem bardzo z ciebie dumna. Wtedy pomyślałam sobie, że czas przylecieć do Polski. A to, co się wydarzyło – nie planowałam tego. Zaczął się program Top Model i pomyślałam: Super! Dlaczego nie? - tłumaczyła w wywiadzie Joanna Krupa.

Przypominamy, że Joannę Krupę z mamą Jolantą już niebawem będziemy mogli oglądać w nowym programie stacji TVN pt. "Starsza pani musi fiknąć". Dokładna data premiery nowego reality show nie jest jeszcze znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×