"Top Model". Joanna Krupa zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda? Modelka zdecydowała się na ostre cięcie! [ZDJĘCIA]

Joanna Krupa zmieniła fryzurę. Modelka przed premierą nowej edycji "Top Model" postanowiła odświeżyć swój wygląd i zdecydowała się na ostre cięcie! Jak prezentuje się Joanna Krupa w nowej fryzurze? Do twarzy jej w krótkich włosach?

Multimedia

Joanna Krupa wyszła niedawno za mąż, a już wkrótce będziemy mogli oglądać ją na antenie TVN w 7. edycji "Top Model". Modelka, której wizytówką przez dłuższy czas były długie blond włosy, postanowiła odświeżyć wizerunek i zmienić fryzurę. Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Długie włosy Joanny Krupy to już historia.

Czasem po prostu potrzebujesz zmiany - napisała Joanna Krupa pod najnowszym zdjęciem.

Anna Mucha kusi dekoltem na ściance! Jak wypadła gwiazda "M jak miłość"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Modelka i jurorka "Top Model" może pochwalić się teraz włosami do ramion. Kolor pozostał jednak bez zmian. Pod zdjęciem gwiazdy TVN pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niektórzy zwracają uwagę, że Joannie Krupie do twarzy w krótszych włosach.

Nie wierze po prostu! Wczoraj oglądałam jakiś stary magazyn gdzie była Pani ja zdjęciu i miała schowane włosy pod golf i pomyślałam sobie że pięknie Pani by było w długości włosów do ramion i mimo pięknych długich powinna Pani je ściąć ... a tu dzisiaj patrzę

Idealnie, good change

A co wy sądzicie o nowej fryzurze Joanny Krupy? Na plus?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×