"Top Model". Karolina Pisarek na liście "Najpiękniejszych twarzy świata 2019"! Kogo wyprzedziła?

Karolina Pisarek znalazła się na liście "Najpiękniejszych twarzy świata 2019"! Polska modelka wyprzedziła kilka znanych na całym świecie aktorek. Została wyróżniona przez TC CANDLER już drugi rok z rzędu.

Multimedia

Karolina Pisarek na liście "Najpiękniejszych twarzy świata 2019"

Na liście "Najpiękniejszych twarzy świata 2019" znalazło się 100 kobiet z całego świata. Ranking przygotował TC CANDLER i po raz drugi z rzędu umieścił w nim Polkę! Karolina Pisarek, która zaistniała dzięki programowi "Top Model" uplasowała się dokładnie w połowie stawki - zajęła 50. miejsce (w zeszłym roku była 91.).

Marion Cotillard czy Audrey Tautou? Oto najpiękniejsze francuskie aktorki!Zobacz więcej

Karolina Pisarek na liście "Najpiękniejszych twarzy świata 2019" wyprzedziła takie piękności, jak m.in. Natalie Portman, Ariana Grande i Selena Gomez. Modelka wyraziła swoją radość z wyróżnienia publikując post w mediach społecznościowych:

Taaak! To ogromny honor znaleźć się na 50. miejscu w rankingu Najpiękniejszych twarzy świata. Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi!

Na pierwszym miejscu znalazła się tajwańska piosenkarka, Tzuyu. Wiosną 2020 Karolinę Pisarek będziemy mogli oglądać w programie "Ameryka Express".

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×