"Top Model". Magdalena Stępień długo milczała. Teraz zabrała głos. Co z małym Oliwierem?

Magdalena Stępień po dłuższej nieobecności na Instagramie, w końcu zabrała głos w sprawie choroby i leczenia swojego syna. Co z małym Oliwierem? Matka chłopca zapewnia, że jej syn czuje się dobrze.

Multimedia

Kilka tygodni temu Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak toczyli medialny spór w sprawie leczenia syna. Skłóceni rodzice chorego na nowotwór Oliwiera nie mogli porozumieć się w sprawie jego leczenia. Piłkarz Wisły Płock nie chciał przerywać terapii w Polsce, modelka optowała za wyjazdem do Izraela i zbierała pieniędzy na leczenie chłopca za granicą.

Jakub Rzeźniczak o wyjeździe chorego syna do Izraela: "Ta wycieczka nie pomoże"Zobacz więcej

Po medialnej burzy, Stępień zniknęła na jakiś czas z mediów społecznościowych. Na początku marca br., po kilku tygodniach przerwy, modelka w końcu zabrała głos. Oto, co napisała na Instagramie:

Moi drodzy, w odpowiedzi na wasze liczne wiadomości, od trzech tygodni jesteśmy w Izraelu. Oliwier czuje się dobrze, walczymy razem z tym potworem i wierzymy, że wygramy. Wybaczcie moją nieobecność, ale potrzebowałam skupić się tylko na leczeniu. Oliwier jest najważniejszy! - czytamy na InstaStories.

Modelka jeszcze raz podziękowała wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę na leczenie jej syna. -To dzięki wam tu jesteśmy. Pamiętam o tym i jestem wdzięczna. Proszę was w dalszym ciągu o modlitwę za mojego dzielnego wojownika - dodała.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN Online/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Zrobiła sobie kolejny wyjazd pokazowy za pieniądze ludzi fanaberia tej Pani i jej ciągła chęć zwrócenia uwagi na siebie.A w Dubaju nie leczą? Dosyć już tych darmozjadów jak nie Stępień to Królikowski nie ma innych ludzi w Polsce .Są ważniejsze sprawy ludzie umierają dzieci są zabijane na oczach rodziców a tu wiecznie bzdury i lansowanie się chorej kobiety .

    08.03.2022 09:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×