"Top Model". Magdalena Stępień wystosowała wyjątkowy apel do fanów. Chodzi o pogrzeb jej synka

Wciąż nie milkną echa tragedii, jaka spotkała Magdalenę Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Ich roczny synek zmarł na skutek walki z nowotworem wątroby. W związku ze śmiercią swojej pociechy, była uczestniczka "Top Model" postanowiła wystosować do swoich fanów wyjątkowy apel. Jest on związany z pogrzebem małego Oliwiera.

Multimedia

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje. Mały Oliwier miał nieco ponad rok

W czwartek 28 lipca 2022 r. Magdalena Stępień przekazała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie tragiczną informację. Tego dnia odszedł ukochany synek modelki i Jakuba Rzeźniczaka. Chłopczyk chorował na nowotwór wątroby, który zdiagnozowano u niego w styczniu tego roku.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 - napisała w mediach społecznościowych modelka.

Jacek Ochman nie żyje. To były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczkiZobacz więcej

Magdalena Stępień wystosowała wyjątkowy apel do fanów. Chodzi o pogrzeb jej synka

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, Magdalena Stępień potanowiła wystosować specjalny apel do obserwujących ją fanów. Za pośrednictwem relacji InstaStories, była gwiazda "Top Model" ponformowała o dacie i miejscu pogrzebu małego Oliwiera. Modelka poprosiła wszystkich tych, którzy chcieliby pożegnać jej synka, by zamiast kupować kwiaty, wpłacili datek na leczenie małej Zuzi, która choruje na stwardnienie rozsiane.

Drodzy, zamiast kwiatów poprosimy o modlitwę za Oliwierka i drobny datek na leczenie Zosi. Poniżej link - napisała na swoim InstaStories Magdalena Stępień.

Link do zbiórki na rzecz małej Zosi z relacji Magdaleny Stępień można znaleźć tutaj.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×