"Top Model". Marcela Leszczak zaśpiewała na scenie "Dzień Dobry TVN"! Jak wyglądała jej współpraca z Markiem Koterskim?

Marcela Leszczak była gościem "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała, jak wyglądała jej współpraca z Markiem Koterskim przy nagrywaniu albumu "7 Uczuć. Piosenki Marka Koterskiego". Synowa reżysera wykonała jedną z piosenek na scenie programu.

Multimedia

Marcela Leszczak zaśpiewała w "Dzień Dobry TVN"

"7 Uczuć. Piosenki Marka Koterskiego" to album, który jest debiutem wokalnym i kompozytorskim reżysera filmu „Dzień świra”. Na płycie towarzyszą mu członkowie jego rodziny, w tym synowa Marcela Leszczak. O swojej współpracy z Markiem Koterskim opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Michał Koterski pokazał piękne zdjęcie ukochanej i syna Fryderyka. Chłopiec to jego lustrzane odbicie!Zobacz więcej

Okazuje się, że praca nad płytą była bardzo intensywna i wymagająca. Marcela podkreśliła, że wszystko przebiegało na wysokim poziomie, a jej zależało na tym, aby być jak najlepiej przygotowaną. Choć nigdy nie śpiewała zawodowo, ciężkim i systematycznym treningiem wyćwiczyła swoje partie. - Przygotowywałam się, bardzo dużo śpiewałam. Widzę różnicę, jak zaczynałam, a w jakim miejscu teraz jestem. Musiałam dużo pracować, miałam trzy, czasami pięć lekcji śpiewu w tygodniu - zdradziła.

Marcelę Leszczak poznaliśmy w programie "Top Model". Sama przyznaje jednak, że muzyka była jej pasją od najmłodszych lat. - Pochodzę z małej miejscowości obok Konina, tam nie było miejsca na rozwój. Tutaj jest łatwiej, w tych czasach przede wszystkim - powiedziała. Na scenie "Dzień Dobry TVN" wykonała piosenkę "Bogaty obcy" z płyty "7 uczuć. Piosenki Marka Koterskiego".

Marcela Leszczak pozuje topless! Co na to Michał Koterski?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×