"Top model". Marcin Tyszka zdradza szczegóły nowej edycji programu

Podczas konferencji ramówkowej stacji TVN, jurorzy "Top model" zdradzili czym zaskoczy nas nowa edycja programu. Nam udało się porozmawiać o tym z Marcinem Tyszką.

Multimedia

Top Model Bus

Jakie niespodzianki pojawią się w tej edycji programu "Top model"? Jak zdradził nam Marcin Tyszka ta edycja będzie obfitować w zaskoczenia.

W tej edycji pojawi się "Top model bus". Jurorzy przemierzą nim Polskę wzdłuż i wszerz, by poinformować szczęśliwców o dostaniu się do programu. To zupełnie nowa formuła, spore zaskoczenie i dla widzów, ale też dla nas samych. Kosztowało nas to bardzo dużo pracy.

W programie, prócz pięknych modelek, nie zabraknie również panów marzących o karierze modela. -W domu pojawi się kilku facetów, bardzo różnych, tych o dziwnej urodzie, ale i takich obłędnie seksownych! - zdradził w rozmowie z Telemagazynem Marcin Tyszka. -Myślę, że ekran będzie się grzał co poniedziałek, bo dziewczyny bardzo szaleją! - dodał.

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP MODEL". PIERWSZE ZDJĘCIA Z PLANU PROGRAMU [ZDJĘCIA]
ZWYCIĘŻCZYNIE "TOP MODEL" W ZAPOWIEDZI NOWEJ EDYCJI PROGRAMU [WIDEO]

Hardcorowe wyzwania

W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody. Jakie konkurencje przygotowano dla uczestników? - Hardcorowe! -mówi z uśmiechem Tyszka.

Na początku siedzieliśmy bardzo przerażeni, czy oni sobie w ogóle poradzą. Myślę, że to co ich czeka w programie to bardziej wyzwania niż zadania modowe. Widzowie będą to oglądać z zapartym tchem! Sesja w jeziorze oraz jadącym metrze, skok ze spadochronem, spektakularne pokazy mody, a także bieg przez płotki w szpilkach. Łatwo nie będzie!

Kto zostanie piątą Top Modelką lub Top Modelem w Polsce? Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński będą poszukiwać tego „czegoś”. Pewnym jest, że modele i modelki muszą zrobić niesamowite wrażenie od pierwszej sekundy. Na zwycięzcę czeka bowiem 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modelek „Avant” oraz okładka w miesięczniku „Glamour”!

Dawid Woliński o nowej edycji "Top model"

Kasia Sokołowska o nowej edycji "Top model"

Top Model

PROWADZĄCA I PRZEWODNICZĄCA JURY: Joanna Krupa
JURY: Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński PROWADZĄCY I OPIEKUN UCZESTNIKÓW: Michał Piróg
EMISJA: PONIEDZIAŁEK, 21:30 OD 7 WRZEŚNIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×