"Top Model" odcinek 10, sezon 6. Uczestnicy pozują w trudnych warunkach i zirytowany Marcin Tyszka [WIDEO+ZDJĘCIA]

Walka o bilet na Fashion Week wciąż trwa! Uczestnicy są bardzo zdeterminowani, aby wygrać, a niektórzy z nich nawet mogliby zapłacić za zwycięstwo! Zobaczcie, co się wydarzy w 10. odcinku 6. edycji programu "Top Model".

Multimedia

"TOP MODE" SEZON 6., ODCINEK 10 WE WTOREK, 8.11, O GODZINIE 21.30 NA ANTENIE TVN

Tym razem uczestnicy za zadanie będą mieć pozowanie w trudnych warunkach? Kto sobie poradzi z zadaniem? Kto będzie odstawał od grupy? Cóż, nie wszyscy okażą się stworzeni do wykonania tej konkurencji. W końcu będą pozować na... torze wyściogowym, a obok nich będzie driftować Karolina Pilarczyk!

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP MODEL" 1.11.2016, ODCINEK 9. S. 6. ODPADŁA KAMILA WARZECHA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TOP MODEL" ODCINEK 9. SEZON 6. FILIP BOBEK GOŚCIEM ODCINKA! W CZYM MIKOŁAJ Z "SINGIELKI" POMOŻE UCZESTNIKOM? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Następnie zawodnicy pojadą na pokaz Mariusza Przybylskiego na Fashion Week w Białymstoku, gdzie będą mieli okazję zaprezentować się na wybiegu przed publicznością. Jeżeli chcą być modelami i modelkami, to nie będzie dla nich taryfy ulgowej.

Na koniec odbędą się dwie sesje zdjęciowe z Marcinem Tyszką. Pierwsza naturalna, w bieliźnie, a druga modowa. Kto okaże się drewnem przed aparatem i zirytuje Marcina Tyszkę? Przekonajcie się sami!

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×