"Top Model" odcinek 4. Odpadła Justyna Łopian!

Za nami 4 odcinek "Top Model". Jakie metamorfozy spotkały uczestników? Kto zachwycił jury, a kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdźcie!

Multimedia

W 4. odcinku 5. edycji "Top Model" uczestnicy programu musieli zmierzyć się z radykalnymi metamorfozami, jakie zafundowało im jury i ekipa profesjonalnych stylistów. Na pierwszy ogień poszły Magda i Ola. Ta pierwsza nie kryła łez. Ścięcie włosów było dla niej traumatycznym przeżyciem. Ola była natomiast zachwycona!

To moja nowa twarz, wyglądam jak milion dolarów!

Radek Pestka został platynowym blondynem. Jagoda długo protestowała by nie mieć rudych włosów i choć uważała, że tylko w blondzie jej do twarzy, ostatecznie zaakceptowała swoją zmianę. Przyszedł czas na sesję do miesięcznika "Glamour". Osi Ugonoh i Michał Baryza towarzyszyli uczestnikom programu podczas ich pierwszej sesji. Jak powiedziała Osi:

połowa dziewczyn to grzeczne dziewczynki, a druga połowa te niegrzeczne.

By wykonać kolejną sesję, uczestnicy musieli skoczyć ze spadochronem! Tym zadaniem najbardziej przerażona była Ola. Dziewczyna ma lęk wysokości. Ostatecznie, dzięki wsparciu mentora - Michała Piróga, udało się jej skoczyć z instruktorem, a po wylądowaniu powiedziała, że - Chętnie spróbuje jeszcze raz. Z pokonaniem lęku, w ekstremalnej sesji zdjęciowej modelom i modelkom pomagała Marcelina Zawadzka - zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011, która jako pierwsza Polka od 1989 roku zakwalifikowała się do czołowej szesnastki konkursu Miss Universe w 2012 roku.

Podczas panelu Joanna poinformowała widzów, jak i samych uczestników, że w tej edycji Michał Piróg otrzymał dodatkowy głos - mentor uczestników tylko raz w tej edycji będzie mógł przywrócić do programu odpadającego uczestnika bądź uczestniczkę. Przyszedł czas na eliminację. Według jurorów, najlepsze zdjęcie należało do Kuby. Największym zaskoczeniem był dla nich Radek. Najgorzej na sesji ze spadochronem poradziły sobie Kamila i Justyna.

Z programu odpadła Justyna Łopian.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×