"Top Model" odcinek 6. Odpadła Ola Grzegorczyk [GALERIA Z ODCINKA]

Trzecią osobą, która opuściła 4. edycję programu "Top Model" jest Aleksandra Grzegorczyk.

Multimedia

W 6. odcinku 4. edycji "Top Model" uczestnicy programu jak zwykle musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniami. Gościem domu modelek i modelów był Adrian Kowalski, który obserwował, jak uczestnicy radzą sobie na torze przeszkód w butach na wysokim obcasie. Najlepiej poradziła sobie Marta Sędzicka.

Kolejne zadanie było niespodzianką. Modele wzięli udział w pokazie. Na widowni zasiadło mnóstwo znanych w świecie mody osobistości, w tym uczestnicy pierwszej polskiej edycji programu "Project Runway", Jakub "Jacob" Bartnik i Maciej Sieradzky. Po pokazie, każdy musiał odnaleźć projektanta, którego ubranie miał na sobie. Zadanie wygrała Ewelina.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP MODEL". PO SESJI Z SUROWYM MIĘSEM ODPADŁA KAROLINA KACZYŃSKA [ZDJĘCIA] MICHAŁ KASZYŃSKI O SWOIM UDZIALE W PROGRAMIE "TOP MODEL" [WIDEO]

W następnym zadaniu uczestnikom pomagał Tony Ward - amerykański aktor i model, były parter Madonny. Towarzyszył im podczas sesji na wysypisku śmieci. Wszyscy pozowali w strojach high fashion.

Zdjęcia oceniało jury w składzie: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Joanna Krupa oraz gość specjalny - Tony Ward. Z programu odpadła Aleksandra Grzegorczyk. ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×