"Top model" odcinek 8. Wyjazd do Izraela i zabawa w fotografów. Kto opuścił program? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W 8. odcinku "Top model" nadszedł czas na wycieczkę! Uczestnicy wybrali się do Izraela, jednak wcale nie po to by zwiedzać. Tym razem zajmowali się nie tylko pozowaniem, ale i fotografowaniem! Kto poradził sobie najlepiej, a kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdź, co wydarzyło się w 8. odcinku 8. edycji "Top Model".

Multimedia

"Top Model 8" odcinek 8. - co się wydarzyło?

W poprzednim odcinku Klaudia wgrała wyjazd na premierę filmu "Czarownica 2" do Moskwy. Modelkę ubrał sam Dawid Woliński, który towarzyszył jej na czerwonym dywanie. Dziewczyna miała okazję poczuć się jak prawdziwa gwiazda!

Klaudia El Dursi opowiedziała traumatyczną historię z dzieciństwa. Ojciec chciał ją sprzedać!Zobacz więcej

Rano w willi pojawił się Michał Piróg, który poinformował uczestników, że czeka ich wylot do Izraela! Na spakowanie mieli tylko 20 minut. Ich pierwszym zadaniem po wylądowaniu w Tel Avivie było zrobienie zdjęcia na plaży. Uczestnicy sami dobierali się w pary, a następnie fotografowali się za pomocą tabletu. Pozując musieli wykorzystać deskę surfingową. Jurorów zachwyciło zdjęcie Sandry wykonane przez Klaudię E.D. W nagrodę dziewczyny mogły połączyć się za pomocą czatu z wybraną osobą. Sandra zadzwoniła do rodziców, a Klaudia rozmawiała z ukochanym i synem.

Kolejnym zadaniem było przygotowanie w grupach fotorelacji do mediów społecznościowych. Uczestnicy musieli odwiedzić trzy miejsca, a zdjęcia które wykonywali powinny charakteryzować konkretne opisy: miasto smaku, miasto mody i miasto zabawy. Przez godzinę modele podróżowali po mieście szukając ciekawych kadrów. Michał Piróg wyróżnił grupę Michała, Ani, Stasia i Kingi.

Ania Markowska z 7. edycji wspiera Dawida: Jestem z nim blisko związana emocjonalnieZobacz więcej

Na koniec przyszedł czas na sesję modową w Jerozolimie. Uczestnicy pozując w ubraniach izraelskiej projektantki musieli pokazać nowoczesność w tradycyjnych miejscach. Wspólnie pozowali Sandra i Staszek, Kinga i Dawid, Klaudia E.D. i Marcin, Ania i Klaudia oraz Olga i Michał. Modele próbowali oddać wyjątkowy klimat miasta wśród gwarnych, wąskich uliczek i lokalnych mieszkańców. Podczas panelu jurorzy w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Ranita Sobańska wyróżniło Sandrę.

W 8. odcinku 8. sezonu "Top Model" odpadł Marcin Chowaniak!

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się! Model potwierdził medialne plotki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×