"Top Model". Ola Żuraw z 4. edycji show TVN zdobyła się na wstrząsające wyznanie. Jest dzieckiem ofiary gwałtu!

Ola Żuraw była uczestniczką 4. edycji "Top Model" w TVN. Od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na YouTube, jest też aktywna w mediach społecznościowych. Teraz zdobyła się na wstrząsające wyznanie - jest dzieckiem ofiary gwałtu.

Multimedia

Wstrząsające wyznanie Oli Żuraw

Aleknsadra Żuraw wzięła udział w 4. edycji "Top Model", a obecnie jest mamą niemal 2-letniej Apolonii. O tym, jak wygląda życie mamy mówi w filmach, które publikuje na swoim kanale na YouTube. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Przy okazji dyskusji wywołanej orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji wyznała, że jest córką ofiary gwałtu i usiłowania zabójstwa.

Niesamowita metamorfoza Aleksandry Żuraw. W dniu porodu ważyła 112 kilogramów. "Tyłam na potęgę i jadłam na potęgę"Zobacz więcej

- Jestem osobą, która urodziła się w 1993 roku i żyję, ponieważ aborcja na życzenie w naszym kraju była nielegalna. Jestem córką ofiary bardzo dramatycznego przestępstwa, czyli gwałtu i usiłowania morderstwa - powiedziała Żuraw. - Nigdy o tym nie mówiłam i wątpię, że moja mama będzie pochwalała to, że mówię o tym publicznie, ale wy nie wiecie, przez jakie piekło musiałyśmy obie przejść. Mamo, przepraszam cię za to, co powiedziałam, ale uważam, że to też jest pokazanie twojego heroizmu i tego, jak wielką bohaterką jesteś dla mnie - dodała.

Aleksandra Żuraw podkreśliła jednocześnie, że jest za tym, aby każda kobieta decydowała o tym, czy urodzić dziecko, jeśli ma poważne wady genetyczne lub ciąża jest wynikiem czynu zabronionego. - Nie chcę mówić nikomu, co jest słuszne, ale jestem za wyborem. Nie każda kobieta musi być bohaterką. W moim bardzo bliskim otoczeniu były kobiety, którym doradzano terminację płodów z powodu ich wad. Nie wyobrażam sobie, by tych osób teraz nie było w moim życiu. Są dla mnie bardzo ważni - stwierdziła Ola.

Ola Żuraw w ciąży przytyła 30 kilogramów. Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • mexyk (gość)

  To powinnaś dziękować nie mamie tylko pisowi bo tak by cie mama nie miała wiec czego nie rozumiesz dziękuj a nie narzekaj.

  03.11.2020 16:12
 • Mery (gość)

  Hej to był 93 rok i nawet teraz jest trudno usunąć ciążę z gwałtu chyba nie czytasz nic o tych sprawach a powiem to że jeśli to była jej mamy pierwsza ciąża to kazali jej urodzić bo może po takiej skrobance więcej dzieci nie mieć poprostu sąd nie wyraził zgody na aborcję wiem to bo mam tatę który jest prawnikiem z wykształcenia i nie raz tłumaczył mi że co innego prawo a co innego sędzia i mało który pozwoli złożyć podpis pod aborcja taka rzeczywistość póki nic cię to nie dotyczy to nie zdajesz sobie sprawy jak ciężko jest ofiarom gwałtów w POLSCE

  03.11.2020 00:04
 • Nat (gość)

  To powinna matce dziękować że żyje chyba... A poza tym to nie rozumiem poco ona to tu wtrynia jak przecież ustawy o aborcji nie zmieniono. No chyba że niedouczyła się jak połowa protestujących.

  02.11.2020 21:20
 • Jędrek (gość)

  Ja też jestem dzieckiem ofiary gwałtu. Mama usunęła tę ciążę, żeby normalnie wychować mnie i starszą siostrę. Dowiedziałem się o tym w 2016r.

  01.11.2020 20:57
 • ARTUR DOBUSZYNSKI (gość)

  Czemu ty kłamiesz

  01.11.2020 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×