"Top Model". Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka. Bliscy i przyjaciele pożegnali synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Chłopczyk zmagał się z nowotworem wątroby

W poniedziałek 1 sierpnia w Oleśnicy odbył się pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka, synka uczestniczki "Top Model" Magdaleny Stępień i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Chłopczyka podczas nabożeństwa pożegnali rodzina i najbliżsi.

Multimedia

Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka

Oliwier Rzeźniczak był synem uczestniczki "Top Model" Magdaleny Stępień i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. 28 lipca jego modelka przekazała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie tragiczną informację o jego śmierci. Chłopczyk chorował na nowotwór wątroby, który zdiagnozowano u niego w styczniu tego roku.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 - napisała w mediach społecznościowych modelka.

Jacek Ochman nie żyje. To były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczkiZobacz więcej

Pogrzeb małego Oliwiera Rzeźniczaka odbył się 1 sierpnia 2022 roku o godzinie 14:00 w Oleśnicy. Uroczystości pogrzebowe miały miejsce w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy. Tuż przez uroczystościami pogrzebowymi, o goddzinie 13:40, odmówiono różaniec w intencji chłopca. Zgodnie z ostatnią wolą rodziny, osoby, które uczestniczyły w pogrzebie, zrezygnowały z przynoszenia kwiatów na grób chłopczyka. Zamiast tego żałobnicy mieli ze sobą białe baloniki.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w naszej galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Chore (gość)

  Jak można coś takiego napisać? Po takiej tragedii kopać leżącego? Przecież jaka jest służba zdrowia w Polsce każdy wie. Matka widziała szanse w Izraelu i chcąc ratować dziecko wyjechała by dziecko leczyć a nie na wakacje. Zrobiła dla dziecka wszystko. Ludzie ile nienawiści za co?

  02.08.2022 08:17
 • Gość (gość)

  Ona powinna była leczyć dziecko w Polsce jak chciał Ojciec ale z zawisci stawiała na swoim i licytowała się jej ego i dumą była ważniejsze żeby Ojcu na złość zrobić to ją spotkało najgorsze.

  02.08.2022 01:11
 • Pola (gość)

  To bardzo ogólne zdjecie o co Ci chodzi .Trochę wyrozumiałości .

  01.08.2022 22:23
 • Chore (gość)

  Jak można żerować na takiej tragedii i robić zdjęcia?

  01.08.2022 18:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×