"Top Model" przechodzi ludzkie pojęcie...

Projektant Piotr Krajewski nie zostawił suchej nitki na ostatnim odcinku "Top Model".

Multimedia

 • To, co widziałem w "Top Model", przechodzi ludzkie pojęcie! Żaden szanujący się projektant nie obmacuje modelek na castingach. To, co zrobił Woliński [sprawdzał, czy kandydatka ma naturalny, czy też poprawiany biust], jest żenujące, poniżające i bije w cały świat mody... Ocena modelek oraz słownictwo, którym ten pan operuje, nie ma nic wspólnego z modą - zapewnia Krajewski w "Super Expressie".

Dostało się także Marcinowi Tyszce.

 • Taki Marcin Tyszka? Ręce opadają. Postawa tego pana jest żałośnie śmieszna, sam siebie ośmiesza. Jak można na litość boską oblać modelkę sokiem i oblizywać - było to bardzo niesmaczne. Pomijam fakt, że powiedział do uczestniczki programu: "Zdejmij stanik, a przejdziesz dalej". I przeszła. Oznacza to, że aby zostać uczestniczką pięknego świata mody, trzeba się rozebrać?! - pyta Krajewski.

Najostrzej chyba Krajewski skomentował zachowanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

 • To całkowita pomyłka. Co ta kobieta robi w tym programie? Jej oceny są bezczelne, na poziomie uczennicy szkoły podstawowej klasy 4. Poza tym Piotrowska jest od wszystkiego, czyli od niczego. Ma problemy z samą sobą i myślę, że wynika to z braku akceptacji samej siebie...

Nie wiadomo, jak na uwagi Krajewskiego zareagują panowie, ale Korwin-Piotrowska pewnie nie odpuści uwag na swój temat.

Komentarze

Skomentuj
 • Zdegustowana (gość)

  Pierwszą edycję obejrzałam z zaciekawieniem, choć zdarzało się, że pewne komentarze były nie na miejscu... Ale to, co zobaczyłam w ostatnio wyemitowanym odcinku II edycji, przekracza wszelkie granice. Jestem zażenowana zachowaniem jurorów i tak zniesmaczona, że całkowicie odeszła mi ochota na oglądanie następnych odcinków. Mam dość impertynencji i poniżania uczestniczek programu przez "Szanowne Jury". Niektórzy chyba zapomnieli, co to kultura osobista i szacunek względem drugiego człowieka. Niesamowite, że stacja TVN podpisuje się pod całym tym cyrkiem ... :/

  23.09.2011 23:12
 • teufel.. (gość)

  Też uważam że ci panowie wypili za dużo wody sodowej i teraz im odbija!-dwa błazny ,oni tam się tak zachowują jakby wybierali dziewczyny do pracy w BURDELU a nie modelki.Pozatym dziwie sie tym panią że pozwalają tym cwaniakom obmacywać jak i obrażać!Drogie panie gdzie wasza godność!!!!!!!

  23.09.2011 18:25
 • olo (gość)

  Prawda!Idiotów nie musimy oglądać.Telewizja zbyt dobrze płaci.Poprzewracało się w główkach.

  23.09.2011 16:05
 • gośc (gość)

  zgadzam się pierwsza edycja była nawet ciekawa ale teraz jurorzy zbyt mocno zachłysneli się swoją władzą i bezczelnie to wykorzystują. Niesmaczne i żenujące. Jedynie Krupa próbuje ratowac sytuacje ale sama dużo nie zdziała lepiej byłoby zmienic skład!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  23.09.2011 10:52
 • GOŚĆ (gość)

  ten program to samo dno , to jest reality show i nie ma nic wspólnego ze swiatem mody

  22.09.2011 22:43
 • ... (gość)

  Zgadzam się w 100%

  22.09.2011 19:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×