"Top Model" sezon 7. Finał programu ustawiony? Widzowie nie mają wątpliwości: najgorszy odcinek ze wszystkich edycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w jednym z najbardziej popularnych magazynów w 7. edycji "Top Model" zdobyła Katarzyna Szklarczyk! Odcinek, w którym poznaliśmy zwyciężczynię programu wzbudził jednak sporo kontrowersji. Widzowie sugerują, że głosowanie sms-owe nie miało sensu, bo finał "Top Model" był ustawiony.

Multimedia

Finał 7. edycji programu "Top Model" wywołał mnóstwo kontrowersji. Najpierw podczas ogłaszania trzeciego miejsca oczom widzów ukazało się zdjęcie Huberta Gromadzkiego i Katarzyny Szklarczyk. Prowadząca Joanna Krupa probowała wyprostować zaistniałą sytuację i szybko poinformowała Anię Markowską, że to ona odpada. Do ścisłego finału przeszli: Kasia i Hubert. Podczas ogłoszenia ostatecznego werdyktu modelka na chwilę zamarła i nie reagowała na informację, że to właśnie ona wygrała "Top Model".

Kasia, Hubert czy Ania? Znamy zwycięzcę 7. edycji programu TVN! [CO SIĘ WYDARZYŁO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widzowie programu po obejrzeniu odcinka nie mieli wątpliwości - finał "Top Model" był ustawiony, a zwycięzca programu był znany dużo wcześniej.

Niech pokażą wyniki głosowania widzów tego jestem ciekaw

Ten Finał był serią pomyłek! Jak moze prowadzaca nie wiedzieć kto przechodzi dalej, i narażać na taki stres Anie? Nie dziwie się, że chciała iść juz ze sceny ale Krupa aby złagodzić tą sytuację stwierdziła zobaczmy najlepsze momenty Ani. Kasia wygrała ale jakoś specjalnie sie nie cieszyła, ciekawe czemu?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Stacja TVN odniosła się już do zarzutów widzów. W komunikacie możemy przeczytać, że w odcinku na żywo wystąpiły problemy techniczne.

Były to po prostu problemy techniczne. Na bocznym ekranie, zamiast Kasi, pojawiło się zdjęcie Ani. "Top Model" jest programem na żywo, podczas którego może zdarzyć się wszystko. Nie da się tego przewidzieć. Jednak wyniki show zostały skrupulatnie policzone, a głosowanie odbyło się zgodnie z regulaminem - czytamy w komunikacie.

A co wy o tym sądzicie? Finał programu był Waszym zdaniem ustawiony?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×