"Top Model". Szymon Reich w ogniu krytyki! Fani programu zniesmaczeni jego wypowiedzią o zabójcy prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza!

Szymon Reich z "Top Model" w ogniu krytyki po tym, jak zaapelował na Instagramie o wyrozumiałość dla zabójcy prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza! Co o tragicznym wydarzeniu z finału WOŚP 2019 powiedział Szymon Reich?

Multimedia

Szymon Reich skrytykowany za słowa o zabójcy prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza

Uczestnik "Top Model" za pośrednictwem Instagrama skomentował tragiczne wydarzenie w finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Podczas niedzielnego (13.01.2019) Światełka do Nieba Prezydenta Gdańska - Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem na scenie. Mężczyzna trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Paweł Adamowicz zmarł w poniedziałek, 14 stycznia 2019 roku.

Szymon Reich próbował w mediach społecznościowych wytłumaczyć zachowanie sprawcy i prosił o wyrozumiałość dla niego.

Mimo tego, że jest mi mega przykro z tego, że takie rzeczy się dzieją, to i tak wydaje mi się, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to okazać wyrozumiałość również wobec sprawcy, bo nie wiadomo co nim kierowało. Możliwe, że po prostu miał w sobie tyle nienawiści, która mu się nazbierała przez lata - powiedział Szymon Reich.

Gwiazdy poruszone śmiercią Prezydenta Gdańska. "Wszystkim nam potrzebny jest twardy reset"Zobacz więcej

Po tych słowach w komentarzach na profilu modela rozpętała się burza. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

Nie, osoba ktora zamordowała publicznie prezydenta nie zasługuje na współczucie. I nie, nie jest to najlepsza rzecz jaką możemy teraz zrobić. Lepiej nie mowić wcale

Chłopie, wyglądaj sobie ładnie na zdjęciach, ale proszę, nie odzywaj się. Apelem o współczucie dla sprawcy bestialskiego i bezsensownego mordu pokazałeś, stereotyp o modelach i modelkach jako o pustych lalkach nie jest całkowicie bezpodstawny. Jestem przerażony Twoimi słowami.

Ciekawe czy znalazł byś w sercu tyle dobroci i miłości gdyby to Tobie odebrano Ojca. Uścisnął byś dłoń sprawcy i poprosił byś sąd o niski wymiar kary a wszystko zostawił w rękach Boga?? Zastanów się człowieku o co i do kogo Ty apelujesz

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    a czy w ogóle gwiazda top model ten murzynek ma mózg

    15.01.2019 21:29
  • mario1968 (gość)

    top dzban chciał zabłysnąć a wyszło inaczej ,uroda nie poszła w parze z rozumem ,zresztą od kiedy peni...ma mózg

    15.01.2019 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×