"Top Model". Wszyscy zwycięzcy programu. Kto wygrał w poprzednich edycjach? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Top Model" - kto zwyciężał w programie TVN? Za nami finał 7. polskiej edycji "Top Model". Czas sprawdzić, kto wygrywał w poprzednich odsłonach modelingowego show. Pamiętacie wszystkich zwycięzców programu? Kto z nich zrobił karierę po programie?

Multimedia

Za nami finał kolejnej edycji "Top Model". Zwyciężczynią 7. sezonu modelingowego show została tym razem Kasia Szklarczyk. O kontrakt z kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w jednym z najbardziej popularnych magazynów walczyła z Hubertem Gromadzkim i Anią Markowską.

Finaliści wzięli udział w trzech pokazach: Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego i duetu Paprocki i Brzozowski. Wielki finał uświetniły także koncerty na żywo znanych polskich artystów. Wystąpili: Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox.

Finał programu ustawiony? Widzowie nie mają wątpliwości! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pamiętacie, kto wygrał w poprzednich odsłonach programu? Jak potoczyły się losy Pauliny Papierskiej, Olgi Kaczyńskiej czy Radka Pestki po zakończeniu programu? Zwyciężczynie show TVN robią mniejsze lub większe kariery w świecie modelingu i show biznesu. Radek Pestka po programie skupił się na blogowaniu, a jak radzą sobie pozostali? Jakob Kosel, który zajął trzecie miejsce w piątej edycji "Top Model" po programie zdecydował się na pracę w modelingu. Niedawno zagrał również w serialu "Na Wspólnej".

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Poznajcie wszystkich zwycięzców "Top Model". Kto wygrał w poprzednich edycjach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×