top model

"Top Model". Katarzyna Sokołowska wyglądała kiedyś zupełnie inaczej! Przypominamy początki kariery znanej reżyserki pokazów mody. Skąd się wzięła w polskim show-biznesie?

Obecnie Katarzyna Sokołowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości w polskim show-biznesie. Duża w tym zasługa programu "Top Model", który przyniósł jej ogólnopolską rozpoznawalność. Co jednak robiła Katarzyna Sokołowska zanim została jurorem w hicie telewizji TVN? Jak zaistniała w show-biznesie? Pokazujemy, jak wyglądały początki kariery Katarzyny Sokołowskiej. Przez lata reżyserka pokazów mody zmieniła się nie do poznania!

07.08.2022Top Model

"Top Model". Joanna Krupa wspiera Magdalenę Stępień po śmierci Oliwiera. "Magda walczyła o synka do końca" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa to ikona programu "Top Model". To właśnie tam miała okazję poznać Magdalenę Stępień, którą w ostatnich dniach spotkała niewyobrażalna tragedia. Za nami pogrzeb rocznego synka Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, małego Oliwierka. Wsparcia modelce udzieliła Joanna Krupa, która z redakcją Telemagazyn.pl podzieliła się swoimi odczuciami. Trudno powstrzymać łzy w obliczu takiej niesprawiedliwości.

01.08.2022Top Model

Joanna Krupa zabrała córkę na "Top Model". Mała Asha skradła całe show! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W związku ze zbliżającą się kolejną odsłoną programu "Top Model" zorganizowano imprezę inaugurującą jesienną edycję show TVN. Nie zabrakło na niej gwiazd od lat kojarzonych z programem, w tym Joanny Krupy, która postanowiła zabrać ze sobą swoją córeczkę Ashę. Zobaczcie, jak pociecha modelki zaprezentowała się u boku swojej mamy? Jest materiał na gwiazdę wybiegu?

01.08.2022Top Model

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×