TOP najpopularniejszych filmów Netflixa w maju 2021. Te filmy cieszyły się największą popularnością

W maju 2021 na Netflixie pojawiło się sporo nowości. Wiele z nich od razu zyskało popularność wśród widzów i były bardzo często oglądane. Które filmy były najchętniej oglądane na platformie? Sprawdź TOP filmów.

Multimedia

Netflix - maj 2021 - najchętniej oglądane filmy

W maju na platformie pojawiło się wiele nowych filmów. To szczególnie one były najchętniej oglądane. Które tytuły zyskały w maju rekordową oglądalność. Przedstawiamy TOP10 filmów, które były oglądane najczęściej. Jeszcze ich nie widzieliście? Koniecznie musicie nadrobić zaległości!

TOP najpopularniejszych filmów Netflixa w maju 2021 znajdziesz w galerii:

Zobacz galerię

Jedną z produkcji, która zadebiutowała na Netflix pod koniec maja i od razu zyskała popularność jest Armia Umarłych. To horror, który mówi o epidemii zombie w Las Vegas. Grupa najemników podejmuje śmiertelne ryzyko i wchodzi do strefy objętej kwarantanną, aby dokonać skoku wszech czasów.

Z pewnością jedną z ciekawszych majowych propozycji Netflixa jest thriller Ferry. Ferry Bouman pracuje dla barona narkotykowego imieniem Ralph Brink. Ten potężny kryminalista jest mentorem Ferry’ego. Pewnego dnia gang zostaje brutalnie pobity, a syn Ralpha odnosi poważne obrażenia. Wszystkie poszlaki wskazują na grupę obozowiczów w Brabancji, więc Ferry dostaje zadanie odnalezienia sprawców.

Lubicie filmy science fiction? Więc powinniście obejrzeć Tlen, który zadebiutował na platformie 12 maja. Zyskał on dużą popularność wśród widzów Netflixa. „Tlen” to francuski thriller survivalowy, który wyreżyserował Alexandre Aja. Młoda kobieta (Mélanie Laurent: „6 Underground”, „Bękarty wojny”) budzi się w kapsule kriogenicznej. Nie pamięta, kim jest ani jak się tam znalazła. Musi odzyskać pamięć i znaleźć wyjście z tego koszmaru, zanim zabraknie jej tlenu.

Błękitny cud to kolejny film, który znalazł się w naszym zestawieniu. To niesamowita prawdziwa historia Casy Hogar, meksykańskiego sierocińca dla chłopców, którzy wzięli udział w największym na świecie turnieju wędkarskim, aby uratować swój dom.

Oto najchętniej oglądane na Netflix filmy w majuZobacz więcej

Te seriale były popularne w maju. Co widzowie oglądali najchętniej? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×