Top of the Top Sopot Festival 2018. Dzień 1. Hołd dla Kory, zagraniczne gwiazdy i szalejąca Małgorzata Roznek-Majdan [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2018. Kto pojawił się na scenie i na widowni? Jakie utwory wykonano? Zobacz galerię z koncertów otwierających tegoroczny festiwal w Sopocie!

Multimedia

Top of the Top Sopot Festival 2018 w TVN - sprawdź program tv

W pierwszym dniu Top of the Top Sopot Festival 2018 usłyszeliśmy największe polskie i zagraniczne przeboje lat 80. i 90., m.in. "Live is Life" w wykonaniu grupy Opus, "You" zespołu Ten Sharp, czy "I’ve Been Thinking About You" formacji Londonbeat. Na scenie pojawili się również: IRA, Elektryczne Gitary, Urszula i Małgorzata Ostrowska. Całość poprowadzili Grażyna Torbicka i Olivier Janiak.

Anastacia, James Arthur i Edyta Górniak na jednej scenie! [SZCZEGÓŁY FESTIWALU TVN]Zobacz więcej

Na koniec tej części koncertu pojawił się zespół Lady Pank, który obchodzi jubileusz 35-lecia pierwszej płyty. Zabrzmiały taki hity jak m.in. "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia tańcz" czy "Zawsze tam, gdzie ty". Janusza Panasewicza i Jana Borysewicza wspomagali goście: Kasia Kowalska, Tomasz Organek i Maciej Maleńczuk. Wszyscy artyści zaśpiewali wspólnie "Krakowski speen" w hołdzie dla zmarłej niedawno Kory.

Gospodarzami drugiego koncertu pod tytułem#iLOVE byli Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer, a otworzył go zagraniczny gość specjalny - James Arthur. Wokalista zaśpiewał m.in. "Impossible" i "Say you won't let go". Nastęnie n scenie pojawili się: Margaret, Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Sarsa.

Janusz Panasewicz o nowej płycie Lady Pank i duecie z Michałem Szpakiem [WIDEO]Zobacz więcej

Podczas koncertów na widowni nie zabrakło znanych osób. Wgląda na to, że najlepiej bawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan, która do Sopotu przyjechała z mężem, Radosławem Majdanem. Jak się prezentowała? Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival 2018!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rodzynek (gość)

    Jeszcze trochę i p rodzynek będzie wstawiać foto z wc wszędzie tylko majdan rodzynek chyba trochę za dużo....

    15.08.2018 10:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×