Top of the Top Sopot Festival 2019, dzień 2. Frans z nagrodą Bursztynowego Słowika. Na scenie Edyta Górniak, Roksana Węgiel i dawno niewidziana Ewa Farna!

Za nami 2. dzień Top of the Top Sopot Festival 2019. Na scenie w Operze Leśnej królowały taneczne hity. Show dała m.in. Edyta Górniak, Kayah, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel i dawno niewidziana Ewa Farna! Kto zachwycił publiczność w Sopocie i przed telewizorami? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Drugiego dnia festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2019 odbył się koncert #iDance, który poprowadzili: Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer i Olivier Janiak. Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej oraz przed telewizorami usłyszała taneczne przeboje w wykonaniu polskich i zagranicznych artystów. Show na scenie dała m.in. Edyta Górniak, Kayah, Sylwia Grzeszczak, dawno niewidziana Ewa Farna i Roksana Węgiel, która wyjechała z Sopotu ze złotą płytą!

Polskie i zagraniczne gwiazdy na scenie Opery Leśnej! Zobacz więcej

Frans z nagrodą Bursztynowego Słowika

Frans, wykonawca głośnego hitu „If I Were Sorry” wyjechał z Sopotu z nagrodą Bursztynowego Słowika. Laureat został wybrany przez publiczność w głosowaniu SMS-owym. Oprócz Fransa o Bursztynowego Słowika walczyli: Duncan Laurence (Holandia), Alma (Bułgaria), Lake Malawi (Czechy), Christopher (Dania) oraz Luca Haenni (Szwajcaria).

Edyta Górniak zaśpiewała nową piosenkę i... zaliczyła wpadkę!Zobacz więcej

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z 2. dnia Top of the Top Sopot Festival 2019. Zobaczcie, co działo się podczas koncertu #iDance w Operze Leśnej. Kto zachwycił?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Seba (gość)

    A tam ,cicho byc,niemoto

    16.08.2019 22:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×