Top of the Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska zrobiła tatuaż na twarzy. Fani dopatrzyli się błędu!

Agnieszka Chylińska to charyzmatyczna polska artystka, której jednym ze znaków rozpoznawczych są liczne tatuaże. Gwiazda, która ostatnie dni spędziła w Sopocie na Top of the Top Sopot Festival 2022 pokazała się fanom z dwoma nowymi tatuażami. Największe poruszenie wywołało nie tyle ich umiejscowienie, a... treść. Fani artystki zastanawiają się, czy był to zabieg celowy, czy pomyłka tatuatora.

Multimedia

Agnieszka Chylińska zrobiła tatuaż na twarzy. Fani dopatrzyli się błędu!

Agnieszka Chylińska to charyzmatyczna polska artystka, która od lat jest obecna w show-biznesie. Daleko jej jednak do standardowej gwiazdy - to buntowniczka z wyboru, której nieobce są irokezy. Choć ma wizerunek "ostrej", w czym pomagają jej liczne tatuaże, dała się również poznać jako mająca miękkie serce jurorka w programie "Mam talent".

Agnieszka Chylińska zaszalała z kolejną metamorfozą! Nie sposób jej rozpoznaćZobacz więcej

Agnieszka Chylińska ma tatuaż na twarzy z błędem?

Właśnie tatuaże są tym, co Agnieszkę Chylińską wyróżnia i z czym jest najmocniej przez widzów kojarzona. Fotoreporterzy przyłapali liderkę zespołu O.N.A w Sopocie, gdzie pojawiła się z powodu trwającego Top of the Top Sopot Festival 2022 - tutaj zobaczysz zdjęcia z tego wydarzenia! Uwagę fanów przykuły dwa nowe tatuaże artystki. Poruszenie jednak wywołało nie tyle ich umiejscowienie - jeden na skroni, a drugi na policzku - a treść jednego z nich.

Na skroni Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie napis "blessed", co po angielsku oznacza "błogosławiony". Tatuaż umiejscowiony na policzku artystki wywołał z kolei niezwykłą dyskusję. Chylińska ma wytatuowany bowiem pionowy napis "Never endig sorry". Fani natychmiast zwrócili na to uwagę, dywagując, czy jest to celowy zabieg, czy literówka popełniona przez tatuatora. Poprawną formą w języku angielskim byłoby bowiem "ending" - zaś w słowie wytatuowanym na twarzy Chylińskiej brakuje "n".

Tak wyglądają nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej. Zdjęcia publikujemy w galerii!

Zobacz galerię

Skrywana miłość Agnieszki Chylińskiej. Kim jest tajemniczy mężczyzna, który zdobył jej serce?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Wodzu (gość)

  ENDIG

  04.09.2022 22:46
 • Wodzu (gość)

  E N D I N a powinno być ENDING

  04.09.2022 22:45
 • MKS (gość)

  „Nigdy nie przepraszam”… taki był cel docelowy. To nie błąd, to doświadczenie życiowe. 👏

  19.08.2022 01:25
 • Patologia Obywatelska (gość)

  Nigdy jej nie lubiłem , poza tym jeśli ktoś robi sobie tatuaże na twarzy to coś nie tak z psychiką , wieczne problemy wewnętrzne, a wtedy na nic sława i pieniądze.

  18.08.2022 15:12
 • BEKSA. (gość)

  WYGLĄDA. ŹLE.

  18.08.2022 12:30
 • esteta (gość)

  uposledzony.transiak.zfacjatą.idiotki.i.głosem.beczącej kozy.Od.nadmiaru.narkotykow.bachory.ma.chore.Po.co.wy.go.promujecie.Wydziarany.babon

  18.08.2022 11:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×