top of the top sopot festival

Top of the Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska zrobiła tatuaż na twarzy. Fani dopatrzyli się błędu!

Agnieszka Chylińska to charyzmatyczna polska artystka, której jednym ze znaków rozpoznawczych są liczne tatuaże. Gwiazda, która ostatnie dni spędziła w Sopocie na Top of the Top Sopot Festival 2022 pokazała się fanom z dwoma nowymi tatuażami. Największe poruszenie wywołało nie tyle ich umiejscowienie, a... treść. Fani artystki zastanawiają się, czy był to zabieg celowy, czy pomyłka tatuatora.

18.08.2022Top of the Top Sopot Festival 2022

Top of the Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo i inni zrobili show podczas drugiego dnia festiwalu. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

2. dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Widzowie telewizji TVN mieli okazję obejrzeć koncert #iDANCE i konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika. Zobaczcie, jak na scenie zaprezentowały się największe gwiazdy polskiej sceny z muzycznej Agnieszką Chylińską, Ewą Farną i Cleo na czele.

17.08.2022Top of the Top Sopot Festival 2022

Top of the Top Sopot Festival 2022. Spora wpadka dawno niewidzianej Kasi Wilk! Rozpromieniona Agnieszka Woźniak-Starak oczarowała widzów

Za nami 1. dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Widzowie telewizji TVN mieli szansę przypomnieć sobie dawne hity, a także pobawić się przy najnowszych przebojach. Jednak uwagę wszystkich i tak skradła rozpromieniona Agnieszka Woźniak-Starak! Jednak dzisiaj mówi się o sporej wpadce dawno niewidzianej Kasi Wilk!

17.08.2022Top of the Top Sopot Festival 2022

Top of the Top Sopot Festival 2021. Michał Szpak znowu krytykowany za swój estradowy kostium. Przez... Michała Wiśniewskiego! "Wyszło niesmacznie!"

Michał Szpak wystąpił na scenie sopockiego festiwalu w kostiumie podkreślającym nie tylko jego sceniczną osobowość, ale wyrażającym jego samego w ogóle. Robi tak zawsze, bo Michał Szpak to wolny ptak. Tymczasem otrzymał za to cios ze strony, z której nie spodziewał się go dostać. Zaatakował go Michał Wiśniewski.

20.08.2021Top of the Top Sopot Festival 2021

Top of the Top Sopot Festival 2021, dzień 2. Wręczono główną nagrodę festiwalu - Bursztynowego Słowika. Otrzymał go Dawid Kwiatkowski. Zobacz zdjęcia!

Poznaliśmy laureata prestiżowej nagrody Bursztynowego Słowika. Odbierając go Dawid Kwiatkowski nie mógł się nadziwić, "do jakiego momentu doprowadził go Bóg" i wykrzyknął: "Dziękuję stacji TVN, nie dajcie się!". Marcin Prokop zapewnił natomiast, że reasumpcji głosowania nie będzie. Zobaczcie zdjęcia!

19.08.2021Top of the Top Sopot Festival

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×