TOP10 najpiękniejszych przyjaźni w polskich serialach!

W polskich serialach mamy naprawdę wiele przykładów wiernych sobie przyjaciół. Tylko które z tych przyjaźni są najpiękniejsze i najsilniejsze? Sprawdźcie nasz ranking TOP10 najpiękniejszych przyjaźni w polskich serialach!

Multimedia

Właściwie w każdym polskim serialu możemy zobaczyć wątek przyjaźni. Nie zawsze musi być on wysunięty na pierwszy plan, i na nim opierać się fabuła, są to też wątki drugoplanowe, ale zawsze przyjemnie się je ogląda. Tych najpiękniejszych przyjaźni w polskich serialach to czasem można nawet pozazdrościć!

Nie tylko "Przyjaciele"! Sprawdź nasz ranking seriali o losach paczki przyjaciół!Zobacz więcej

Przyjaźń w polskich serialach

W naszych rodzimych produkcjach, każda przyjaźń jest oczywiście inna - może to być relacja osób tej samej płci, ale zdarzają się też przyjaźni damsko-męskie, jak na przykład w "Policjantkach i policjantach". Na pewno silniejsze wydają się te znajomości, które trwają wiele lat, jak Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) z "Na dobre i na złe" czy Magdy (Anna Mucha) i Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) z "M jak miłość". Twórcy nie poprzestają jednak tylko na damskich przyjaźniach, jest też kilka przykładów prawdziwych kumpli-mężczyzn.

Zobaczcie nasz ranking 10 przyjaźni z polskich seriali, które według widzów są najpiękniejsze!

Miłosne trójkąty w serialach. Oto bohaterowie, którzy nie potrafią się zdecydować!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×