TOP10 najpopularniejszych seriali 2019 na świecie. "Gra o tron" i "The Mandalorian" hitami w internecie! Co jeszcze?

Czas sprawdzić, które seriale były najpopularniejszych w 2019 na świecie. Tych fraz szukali w mijającym roku najczęściej użytkownicy wyszukiwarki Google w USA i nie tylko. Sprawdź zestawienie najpopularniejszych seriali 2019 na świecie wg Google.

Multimedia

TOP10 najpopularniejszych seriali 2019 w sieci

W zestawieniu najpopularniejszych seriali w polskim internecie królowały tureckie produkcje, ukraińska "Zniewolona" oraz głośny "Czarnobyl" od HBO. Inaczej ma się jednak sprawa na świecie. W USA popularnością cieszyła się m.in. "Gra o tron", "Stranger Things" oraz serial "Jak nas widzą". Czy podobnie było w innych krajach?

TOP10 najpopularniejszych seriali 2019. "Zniewolona" i tureckie seriale królowały w sieci!Zobacz więcej

Najpopularniejsze seriale 2019 na świecie wg Google

Ranking najpopularniejszych seriali 2019 na świecie wg Google ma kilka niespodzianek. Znalazły się w nim bowiem indyjskie animacje, o których w Polsce raczej nie było głośno. W zestawieniu nie mogło zabraknąć też hitowej produkcji Disney+, nowości HBO z 2019 roku oraz kilku tytułów Netflixa.

Pełne zestawienie znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Invultus (gość)

    Gra o Tron to nie tylko najpopularniejszy serial ale również najbardziej kontrowersyjny, szczególnie zakończenie. Na całe szczęście powstało wiele zakończeń alternatywnych, takie jak np. to: https://www.youtube.com/watch?v=HyktwbAiJ-A

    19.12.2019 16:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×