TOP10 najpopularniejszych seriali 2019 w sieci. "Zniewolona", "Czarnobyl" i tureckie seriale królowały w internecie!

Jak co roku, Google stworzył zestawienia najpopularniejszych w sieci fraz. Tak powstał ranking TOP10 najpopularniejszych seriali 2019 w internecie. Które tytuły poza ukraińską "Zniewoloną" i tureckimi serialami królowały w sieci?

Multimedia

TOP10 najpopularniejszych seriali 2019 w sieci

Zbliża się koniec roku, dlatego Google podliczył, które seriale były w 2019 r. najczęściej wyszukiwane w sieci. Jak zwykle "Rok w Wyszukiwarce" pokazuje trendy mijającego roku, czyli tym razem hasła, które najszybciej zyskiwały na popularności w 2019 r. - w stosunku do roku poprzedniego.

Amerykanie wybralni najlepsze seriale 2019 roku! "Gra o tron" miała sporą konkurencję!Zobacz więcej

Co ciekawe, porównujące tegoroczne zestawienie z poprzednim, nie powtarza się żaden z tytułów. Jedyne podobieństwo to to, że królują w nim polskie i tureckie seriale. W rankingu 10 najpopularniejszych seriali 2019 w polskim internecie znalazła się tylko jedna amerykańsko-brytyjska produkcja.

W Google w Polsce najczęściej wpisywano tytuły polskich seriali - jest ich aż 6. W podsumowaniu znalazły się też 3 tureckie seriale, które można było lub wciąż można oglądać w kanałach Telewizji Polskiej. Pierwsze miejsce zajęła natomiast produkcja, która objawiła się polskim widzom w połowie roku i zrobiła prawdziwą furorę. Zobacz ranking najpopularniejszych seriali 2019 w sieci!

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizjiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×