"Totalna magia". Powstanie serialowy prequel kultowego filmu z lat 90. Nicole Kidman i Sandra Bullock w obsadzie?

"Totalna magia" to kultowy film z lat 90. z Nicole Kidman i Sandrą Bullock w rolach głównych. HBO zamówiło pilotowy odcinek prequelu produkcji.

Multimedia

"Totalna magia" to film z 1998 roku opowiadający o dwóch siostrach wywodzących się z rodu czarownic. Ciąży na nich klątwa, która sprawia, że zakochując się, kobiety ściągają na siebie i swych wybranków śmiertelne niebezpieczeństwo. W rolach głównych wystąpiły Nicole Kidman i Sandra Bullock.

HBO cenzuruje nowy serial? Na planie był koordynator scen intymnych! Co jest zakazane?Zobacz więcej

HBO Max, nowa platforma streamingowa WarnerMedia, zamówiło już pilotowy odcinek serialowego prequelu "Totalnej magii". Akcja serialu ma toczyć się w latach 60. Głównymi bohaterami będzie rodzeństwo Franny, Jet i Vincent Owens, gdzie Franny i Jet to w przyszłości ciotki bohaterek filmowej wersji. Rodzeństwo będzie borykać się ze swoją "innością", która będzie utrudniać im codzienne życie. Szybko okaże się, że wszystko dzieje się przez ich magiczne moce...

Na razie nie wiadomo, kto pojawi się w obsadzie. Za scenariusz i produkcję odpowiadać ma Melissa Rosenberg, twórczyni serialu "Marvel’s Jessica Jones".

Zobacz galerię

"Euforia" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×