"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska mierzy się z krytyką internautów. "Szaro, buro, ponuro i nudno"

Dorota Szelągowska jest w Polsce znana za sprawą swojej smykałki do przeobrażania wnętrz. Choć projektantka i dziennikarka za każdym razem z dumą prezentuje finalny efekt prac, nie zawsze znajduje poklask wśród odbiorców. Najnowsze wnętrza jej projektu budzą mieszane uczucia wśród fanów.

Multimedia

Dorota Szelągowska mierzy się z krytyką fanów

Program "Totalne remonty Szelągowskiej" na ogół wzbudza jedynie pozytywne emocje wśród fanów projektantki. Za sprawą jej programu, bohaterowie odcinków zyskują zupełnie odmienioną przestrzeń do życia, która spełnia ich wszystkie potrzeby.

"Ciężkie przeżycie"

Choć niemalże każdy projekt Szelągowskiej wzbudza wyrazy zachwytu, dziennikarce i projektantce zdarza się mierzyć z krytyczną oceną swojej pracy. Jak przyznała, brak entuzjazmu na widok jej pracy bywa bolesny i zdarzyło się, że zaprojektowane w programie wnętrze nie spodobało się bohaterce.

Rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty - cytuje wypowiedź Szelągowskiej dla "Gala" serwis Plotek.pl. Jak zaznaczyła wówczas, "to było ciężkie przeżycie".

Skrajne oceny

Po raz kolejny przyszło jej się mierzyć z krytyką projektu mieszkania nie dla bohaterów swojego programu, a prywatnego klienta. Szelągowska prowadzi bowiem własne biuro projektowe, które spełnia marzenia klientów o idealnym wnętrzu. Na swoim profilu pochwaliła się efektami pracy.

Wnętrze, w którym dominuje biel, czerń i szarości ocieplone akcentami drewna. Klientka prosiła o minimalizm, który stopniowo został przełamany bogatszą formą lamp i dodatków. Ważną rolę odgrywa tu światło, które ociepla chłodną kolorystykę wnętrza oraz podkreśla różnorodne tekstury materiałów. Inwestorka chciała, by pomieszczenia naturalnie przechodziły jedno w drugie – kuchnia jest jednocześnie częścią salonu. Właścicielka nie bała się mocnych akcentów czerni, które z odpowiednim oświetleniem oraz dodatkami tworzą przytulne i eleganckie wnętrza - napisała.

Projekt nie wzbudził jednak powszechnego zachwytu. Internauci wskazują, że wnętrza są zimne, nieprzyjazne i ponure.

Ładnie ale ciasnota

Brakuje zieleni, przydałoby się ożywić ponieważ jest smutno..

Tak, tylko czy tam można mieszkać, np. z dzieckiem albo z psem. Takie trochę zimne muzeum, chociaż bardzo ładne

Piękne wnętrza ale... czy faktycznie do mieszkania?

Szaro, buro, ponuro i nudno

Mimo krytycznych głosów, nie brak też zachwytów.

Piekne😍

Piękne wnętrze. 👏

👏😍 pięknie jak zawsze 😘

Cudowne te schody!

Jestem pod wrażeniem spójności całego mieszkania

A Wy co uważacie o wnętrzu zaprojektowanym przez Dorotę Szelągowską?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewainni (gość)

    Inni są lepsi od wychwalaneje p Doroty

    27.01.2022 22:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×