"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska padła ofiarą cyberataku i została okradziona! Zwróciła się do fanów o pomoc

Dorota Szelągowska cieszy się sporą popularnością, także w sieci. "Królowa remontów" chętnie publikowała efekty swojej pracy w mediach społecznościowych. Fani to doceniali, garściami czerpiąc inspiracje ze zrealizowanych przez gwiazdę projektów. W weekend jej profil na Instagramie w tajemniczy sposób zniknął. Okazało się, ze Dorota Szelągowska padła ofiarą cyberataku i skradziono jej konto!

Multimedia

Dorota Szelągowska została okradziona! Zwróciła się do fanów o pomoc!

Dorota Szelągowska cieszy się sporą popularnością. Z pomocą swojej ekipy wyremontowała niejeden dom, efekty pokazując na wizji. Metamorfozy wnętrz, które pokazywała w programach "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej" wielokrotnie były przez widzów docenione i chwalone. Wiele osób nie kryło, że chętnie korzystało z rozwiązań i patentów, jakie pokazane były w jej programach. Także w mediach społecznościowych prezenterka chętnie publikowała zrealizowane projekty, a fani garściami czerpali inspirację.

Edyta Górniak rezygnuje z udziału w show. Powodem Justyna Steczkowska!Zobacz więcej

Dorota Szelągowska utraciła dostęp do konta

W weekend "królowa remontów" opublikowała na Facebook'u wpis, który zmroził jej fanów. Okazało się, że Dorota Szelągowska została okradziona! Hakerzy przejęli jej konto na Instagramie, które obecnie się nie wyświetla i wygląda, jakby zostało usunięte.

Dzień dobry, a właściwie okropny. Zhakowali mi konto na instagramie - ukradli, zabrali. Instagram - help! Wszystkie oficjalne drogi zawodzą, Instagram nie odpisuje, filmik z moją identyfikacją twarzy ni chu chu nie chce przejść - napisała Szelągowska.

Prezenterka zwróciła się do swoich fanów z prośbą o pomoc, gdyż wszystkie znane jej rozwiązania zawiodły. - Czy wśród Szanownych moich followersów jest ktoś, kto wie co zrobić? - napisała.

Redakcja Telemagazyn życzy szybkiego rozwiązania problemu i odzyskania profilu!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×