"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska pomogła 24-letniej opiekunce pięciorga dzieci. Zobacz efekty metamorfozy!

Marlena to niezwykle silna i kochająca dziewczyna. Ma 24 lata i od niedawna jest tymczasowym opiekunem prawnym dla pięciorga rodzeństwa. Dorota Szelągowska postanowiła stworzyć dla nich wymarzony i bezpieczny dom. Co wydarzyło się w świątecznym odcinku "Totalnych remontów Szelągowskiej"?

Multimedia

Totalne remonty Szelągowskiej" - metamorfoza z odcinka świątecznego

Marlena mieszka w Damianowie, niedaleko Garwolina. Razem ze swoim partnerem Piotrem wychowują 6-letnią córkę Julkę. Od końca czerwca kobieta jest również tymczasową rodziną zastępczą dla pięciorga rodzeństwa - Patryka (l. 16), Dagmary (l. 14), Bartka (l. 13) oraz przyrodniego brata – Dawida (l. 10) i przyrodniej siostry Nikoli (l. 4).

Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie sportowca Macieja, który całe życie poświęcił córce! Finał sezonu!Zobacz więcej

Rodzice Marleny rozwiedli się wiele lat temu. Będąc najstarszą pociechą już jako nastolatka pomagała tacie w wychowaniu młodszego rodzeństwa. Po jakimś czasie dzieci zamieszkały z mamą, która przeprowadziła się do Lublina. W związku z ich złym traktowaniem, kilka miesięcy temu sprawa trafiła do sądu. Zbiegło się to ze śmiercią taty, dlatego to właśnie Marlena otrzymała prawo do opieki nad nimi.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Dziewczyna codziennie wstaje o godz. 5:30, by zdążyć z obowiązkami – cały swój czas poświęca innym. Jest mistrzynią organizacji i stara się być wdzięczna za wszystko. Uwielbia gotować i robi najlepszą na świecie szarlotkę. Marzy o wielkim stole dla rodziny. Dorota Szelągowska niczym św. Mikołaj zawitała w ich domu i sprawiła, że te święta były naprawdę magiczne.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×