"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska pomogła pani Ani, która jest wychowawcą w domu dziecka! Zobacz efekty metamorfozy!

Na antenie telewizji TVN możemy oglądać już nowy sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej". W ostatnim odcinku Dorota Szelągowska podjęła się misji remontu mieszkania pani Ani, która jest wychowawcą w domu dziecka. Zobaczcie, jak zmieniło się jej mieszkanie!

Multimedia

"Totalne remonty Szelągowskiej" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Bohaterką pierwszego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej" była Ania, wychowawca w domu dziecka i pracownik fundacji opiekującej się osobami z problemami psychicznymi. Kobieta ma 34 lata i pochodzi z Bydgoszczy.

Dorota Szelągowska pomogła 24-letniej opiekunce pięciorga dzieci. Zobacz efekty metamorfozy!Zobacz więcej

Jej wielkim marzeniem była praca z dziećmi. Kiedy pojawiła się szansa na zatrudnienie w Gdańsku, Ania nie wahała się nawet chwili. Przeprowadziła się nad morze - najpierw mieszkała w wynajmowanych pokojach, potem w końcu udało jej się kupić własne mieszkanie do kapitalnego remontu. Funduszy zabrakło jej na remont kuchni, łazienki, które były w opłakanym stanie. Sypialnię tworzyło łóżko z palet.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Ania pracując w domu dziecka stała się opiekunem prawnym dla trójki dzieci. Praca w takim miejscu to niezwykłe wyzwanie wymagające ogromnej siły charakteru, wrażliwości, konsekwencji, a przede wszystkim pasji. Dzieci, którymi się opiekują w ośrodku mają za sobą traumatyczne doświadczenia. Odpowiedzialność za stworzenie im bezpiecznego miejsca, w którym poczują się kochane i doceniane, jest ogromna. Bliscy mówią o niej, że jest niezwykle ciepła, ale jednocześnie twarda. Zobaczcie, jak Dorota Szelągowska odmieniła jej mieszkanie!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×