"Totalne remonty Szelągowskiej" odcinek 1. Dorota Szelągowska odmieniła mieszkanie 24-letniego Stefana. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

Dorota Szelągowska odmieniła mieszkanie 24-letniego Stefana w swoim nowym programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

Multimedia

"Totalne remonty Szelągowskiej" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Stefan z Gdańska to niezwykle pozytywny i utalentowany muzycznie chłopak, który został zgłoszony do programu "Totalne remonty Szelągowskiej" przez swoją przybraną mamę. Dzieciństwo spędził w pogotowiach rodzinnych, rodzinach zastępczych lub babć. Gdy miał 18 lat, jego los się odmienił. Koleżanka Weronika zaproponowała mu wspólną naukę do poprawki z matematyki. Finalnie wraz z mamą przygarnęły go do siebie na stałe.

Nowy program Doroty Szelągowskiej zastępuje "Projekt Lady"! Kiedy emisja nowych odcinków show z Małgorzatą Rozenek-Majdan?Zobacz więcej

Chłopak obecnie kończy naukę i wybiera się na studia doktoranckie. Mimo życiowych doświadczeń 24-latek ma w sobie niesamowitą siłę i uśmiech, którym zaraża innych. Dorota spełniŁa jego marzenie i przeprowadziła totalną metamorfozę mieszkania, które odziedziczył po babci. To nowy start dla niego i jego żony Magdy.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jak teraz wygląda mieszkanie Stefana? Mamy zdjęcia przed i po metamorfozie. Koniecznie zobaczcie efekty pracy ekipy Doroty Szelągowskiej!

"Totalne remonty Szelągowskiej" - o programie

Dorota Szelągowska ruszając w Polskę z remontową misją odkryje nie tylko warstwy kurzu pod starą boazerią oraz nierówne ściany. Przede wszystkim pozna ciekawe historie wyjątkowych ludzi, które są świadectwem ludzkiej dobroci i wdzięczności. Bohaterowie nowego programu, którzy są zgłaszani przez przyjaciół i rodzinę, do ostatniego momentu nie wiedzą, że prowadząca odwiedzi właśnie ich dom! W programie pojawi się mnóstwo wzruszeń, nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek, które całkowicie odmienią ich życie.

Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci? Niepokojące wieści!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×