"Totalne remonty Szelągowskiej" odcinek 2. Dorota Szelągowska wyremontowała kawalerkę 26-letniej pielęgniarki. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

W 2. odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" ekipa Doroty Szelągowskiej odmieniła mieszkanie Julki, 26-letniej pielęgniarki oddziału ratunkowego szczecińskiego szpitala. Jak bohaterka programu zareagowała na niespodziankę, którą sprawiła jej przyjaciółka Ada? Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

Multimedia

"Totalne remonty Szelągowskiej" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Julka ma 26 lat i jest bez pamięci zakochana w swojej pracy. Rodzice chcieli żeby została prawnikiem, potem marzyli, by córka została lekarzem. Dziewczyna, która pochodzi z małej miejscowości w okolicach Szczecina postanowiła pójść własną drogą. Otwarcie mówi o tym, że jej życie to praca. Dla niej drugi człowiek jest zawsze w centrum uwagi.

Oprócz pacjentów, bardzo ważni są dla niej ludzie, z którymi pracuje. Tworzą bardzo zgraną i oddaną sobie paczkę. To nie tylko jej współpracownicy, ale przede wszystkim przyjaciele. Przez cały czas pandemii wspólnie odważnie walczyli na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Dorota Szelągowska odmieniła mieszkanie 24-letniego Stefana. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!Zobacz więcej

Dorota Szelągowska zaskoczyła bohaterkę po jej dyżurze w szpitalu - z pomocą siostry oddziałowej i innych pracowników. Kawalerka Julki przechodziła ostatnią renowację jakieś 30 lat temu. Ma natomiast ogromny potencjał – wysokie sufity i piękne okna. Nie obyło się natomiast bez komplikacji…

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jak zmieniło się mieszkanie Julki? Czy spodobały się jej pomysły Doroty? Zdjęcia przed i po metamorfozie znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

"Totalne remonty Szelągowskiej" - o programie

Dorota Szelągowska ruszając w Polskę z remontową misją odkryje nie tylko warstwy kurzu pod starą boazerią oraz nierówne ściany. Przede wszystkim pozna ciekawe historie wyjątkowych ludzi, które są świadectwem ludzkiej dobroci i wdzięczności. Bohaterowie nowego programu, którzy są zgłaszani przez przyjaciół i rodzinę, do ostatniego momentu nie wiedzą, że prowadząca odwiedzi właśnie ich dom! W programie pojawi się mnóstwo wzruszeń, nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek, które całkowicie odmienią ich życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×