"Totalne remonty Szelągowskiej" odcinek 6. Dorota Szelągowska wyremontowała dom 42-letniej Uli z Milanówka. Zobacz zdjęcia przed i po remoncie

Bohaterką 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" była Ula, policjantka, ratowniczka medyczna i strażaczka. Dorota Szelągowska ze swoją ekipą zrobiła wszystko, by metamorfoza domu była dla niej najpiękniejszym prezentem.

Multimedia

"Totalne remonty Szelągowskiej" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Bohaterka 6. odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej" była 42-letnia Ula, która pracuje w pogotowiu ratunkowym oraz jako ochotniczka w straży pożarnej. Kobieta cierpi na syndrom stresu pourazowego, dlatego obecnie jest na urlopie zdrowotnym od pracy w policji.

Ilość ludzkich tragedii, wypadków i przestępstw ją przytłoczyła. Mimo wszystko Ula nie poddaje się i chce wrócić do działania również na tym polu. Pomagając innym zupełnie zapomniała o sobie, a marzenia i pragnienia odeszły na dalszy plan.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Prowadząca przygotowała bohaterce niespodziankę w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Ula wezwana pod pozorem konieczności przeprowadzenia szkolenia z pierwszej pomocy nie spodziewała się niczego!

Kobieta samotnie wychowuje 20-letniego syna Adama, z którym mieszkają w niewielkim domu. Jego stan był opłakany, a największym problemem był brak łazienki, która miała znaleźć się w przybudówce. Do tego wilgoć i nieotynkowane ściany.

Szelągowska odmieniła mieszkanie koordynatorki Szlachetnej Paczki! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Dorota chciała stworzyć Uli dom, który będzie azylem. Miejsce, w którym będzie mogła odpocząć po ciężkich akcjach lub spotkać się z przyjaciółmi. Jak wyszło? Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

"Totalne remonty Szelągowskiej" - o programie

Dorota Szelągowska ruszając w Polskę z remontową misją odkryje nie tylko warstwy kurzu pod starą boazerią oraz nierówne ściany. Przede wszystkim pozna ciekawe historie wyjątkowych ludzi, które są świadectwem ludzkiej dobroci i wdzięczności. Bohaterowie nowego programu, którzy są zgłaszani przez przyjaciół i rodzinę, do ostatniego momentu nie wiedzą, że prowadząca odwiedzi właśnie ich dom! W programie pojawi się mnóstwo wzruszeń, nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek, które całkowicie odmienią ich życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×