"Totalny chaos: Woodstock ’99". Netflix pokazał zwiastun nowego serialu dokumentalnego. Zobaczymy w nim prawdę o jednym z najsłynniejszych muzycznych wydarzeń w dziejach

Nie tak miała wyglądać historia tego wydarzenia. Woodstock ’99 miał być świętem muzyki i radości. Wszystko jednak niespodziewanie stało się całkowitym przeciwieństwem założeń. Jak do tego doszło? Już niedługo poznamy szczegóły festiwalu w serialu dokumentalnym Netflixa. Właśnie pojawił się jego zwiastun.

Multimedia

Serial dokumentalny o Woodstocku

"Totalny chaos: Woodstock ’99" to kolejna produkcja oryginalna Netflixa, która już niedługo znajdzie się na platformie. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć serial dokumentalny, który przedstawi prawdziwe oblicze znanego wydarzenia. W trzech odcinkach poznamy szczegóły związane z historią festiwalu Woodstock, który w 1999 roku odbył się w stanie Nowy Jork w USA. W tych okolicznościach wystąpiły takie zespoły jak Red Hot Chili Peppers czy Metallica. To miała być wyjątkowa okazja do celebrowania muzyki, wolności i radości. Pokój i harmonia niespodziewanie przerodziły się w chaos. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Zamiast zabawy pojawiła się przemoc, a niekontrolowana energia tak wielkiej grupy ludzi doprowadziła do pożarów, zniszczeń i zamieszek.

Serial "Alba" hitem Netflixa. Powtórzy sukces "Domu z papieru"?Zobacz więcej

Zwiastun serialu dokumentalnego "Totalny chaos: Woodstock ’99"

Trzy dni festiwalu Woodstock ’99 przeszły do historii nie ze względu na koncerty i związane z nimi wyjątkowe doznania. Wydarzenie stało się synonimem chaosu. Razem z twórcami dokumentu będziemy mogli poznać zakulisowe tego ogromnego bałaganu. W serialu przejrzymy wcześniej niepublikowane archiwalne nagrania oraz inne materiały, które pozwolą przybliżyć się do prawdy na temat festiwalu. Problemy z organizacją i kolejne potknięcia przy całym wydarzeniu będą śladami, które doprowadzą do sedna sprawy. O wszystkim opowiedzą osoby, które pracowały przy Woodstocku i wiedzą, jak to wyglądało.

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Muzyka w serialu będzie naprawdę wyjątkowaZobacz więcej

"Totalny chaos: Woodstock ’99" ma pojawić się na Netflixie 3 sierpnia.

Co myślicie o serialu?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×