"Totem". Popek i Sobota promują gangsterski film! Zobaczcie teledysk [WIDEO+ZDJĘCIA]

Prezentujemy oficjalny teledysk promujący film „Totem”, który wejdzie na ekrany kin 24 listopada. Utwór został nagrany wspólnie przez Michała Sobolewskiego, Matuesza Schmidta oraz Pawła Mikołajuwa.

Multimedia

Pierwszy z nich to znany szerzej pod pseudonimem Sobota charyzmatyczny raper, którego teledyski mają wielomilionowe wyświetlenia, a albumy muzyczne pojawiały się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Drugi z artystów to lubujący się w kontrowersjach Popek Monster. Zdobył szeroką popularność dzięki zespołowi Gang Albanii, brał też udział w galach KSW, na których jego walki wzbudzały największe emocje.

Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest natomiast Matheo, producent uznawany za jednego z najlepszych w Polsce, który w swojej karierze współpracował z najchętniej oglądanymi w naszym kraju muzykami na portalu YouTube. Realizacją obrazu do teledysku "Totem" zajęła się ekipa 9Liter Filmy, Stoprocent oraz Kino Świat.

Popek, Sobota, córka Bogusława Lindy i prawdziwi gangsterzy w filmie akcji inspirowanym faktami!Zobacz więcej

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jest jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata.

Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

"TOTEM" W KINACH OD 24 LISTOPADA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×