"Totem". Popek, Sobota, córka Bogusława Lindy i prawdziwi gangsterzy w filmie akcji inspirowanym faktami! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

„Totem” to nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. Film został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W wielu rolach występują grający „samych siebie” prawdziwi przestępcy i gangsterzy.

Multimedia

W rolach głównych: Karol Bernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, członek kontrowersyjnego zespołu „Gang Albanii” i odnoszący duże sukcesy zawodnik KSW – Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz utalentowane aktorki: Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda.

Reżyserii podjął się Jakub Charon – debiutujący w fabule autor krótkometrażowego obrazu „Skupienie”. Obraz został wyprodukowany przez firmę Lightcraft, która wzięła udział w powstaniu takich filmów jak: „OSTATNIA RODZINA”, „CARTE BLANCHE”, „JEZIORAK” i „RÓŻA”. Tak o filmie mówi reżyser:

Akcja filmu toczy się w świecie, który istnieje obok nas, dla większości jest jednak zamknięty i niedostępny. Jest to świat, w którym rządzi prawo dżungli. Tylko silne jednostki mogą przetrwać.

Jerzy Stuhr i inne gwiazdy na premierze filmu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia i zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara (Małgorzata Krukowska), jest jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata.

Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kkk (gość)

  Płakałem na tym filmie, tylko dlatego że na niego poszedłem

  09.12.2017 23:08
 • kinoman (gość)

  Wróciłem właśnie z seansu. Film okropnie głupi. Oś fabularna kuleje. O ile z początku odrobinę zabawny to później fabularnie zjazd metr poniżej mułu. Aktorzy, o ile ich można tak nazwać, drewniani. Zdjęcia bez pomysłu, same bliskie plany, zerowy poziom języka filmu + okropny dźwięk. Niszczy reputacje polskiego filmu.

  03.12.2017 18:25
 • 🤢 (gość)

  Dno i wodorosty

  26.11.2017 14:46
 • klient kina (gość)

  Beznadziejny film, byłem wczoraj. To jest film psychologiczny, prawdziwi gangsterzy co w kominiarkach na akcji mówią do siebie po ksywce:)))))))))))))))))

  25.11.2017 11:26
 • mare (gość)

  "odnoszący duże sukcesy zawodnik KSW" buahahaha

  27.10.2017 13:09
 • JaśniePomroczny (gość)

  Kto to jest Karol Biernacki? Nie ma takiego w obsadzie filmu!

  04.10.2017 19:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×