Transmisje z testów F1 dostępne w Polsce. Gdzie oglądać Roberta Kubicę?

Po ośmiu latach przerwy Robert Kubica wraca do ścigania w Formule 1. W bolidzie Williamsa krakowianin zasiądzie już w lutym podczas oficjalnych testów w Barcelonie. Zimowe treningi będą mogli obejrzeć w telewizji polscy kibice. Gdzie oglądać testy Kubicy w Barcelonie?

Multimedia

Testy F1 w Barcelonie. Gdzie obejrzeć?

Robert Kubica po długiej przerwie wraca do ścigania w Formule 1. Kibice sportów motorowych z niecierpliwością czekają na pierwsze zaplanowane na marzec Grand Prix Australii. Wcześniej kierowcy F1 będą jednak testować swoje bolidy podczas treningów na torze Catalunya w Barcelonie.

Zobacz galerię

Sympatycy Formuły 1 w Polsce będą mogli legalnie obejrzeć testy. Transmisję zapewni oficjalna witryna F1. Każdego treningowego dnia w F1 TV Pro dostępna będzie relacja na żywo z dnia treningowego. Co więcej kibice będą mogli obejrzeć także materiał z najlepszymi momentami z całego dnia. Koszt dostępu do usługi wynosi 8 euro miesięcznie.

SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+

W Barcelonie odbędą się dwie tury testów. Pierwsza potrwa od 18 lutego do 21 lutego. Pięć dni później na torze Catalunya rozpocznie się druga tura. Zaplanowano ją od 26 lutego do 1 marca. Z informacji dostępnych na oficjalnej stronie Formuły 1 wynika, że podczas drugiej tury testów dostępne będą wyłącznie godzinne podsumowania.

Gdzie oglądać wyścigi Formuły 1 2019?

Prawami do pokazywania wyścigów Formuły 1 w Polsce dysponuje Eleven Sports. W internecie wyścigi F1 można legalnie obejrzeć na player.pl, elevensport.pl i ipla.tv. Specjalne aplikacje umożliwiają także oglądanie wyścigów F1 na smartfonie lub tablecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×