"Trauma". Nowy francuski serial kryminalny w polskiej telewizji! Premiera na kanale 13 Ulica

W lutym 13 Ulica zaprosi widzów na trzymającą w napięciu oryginalną produkcję kanału — francuski serial kryminalny "Trauma". O czym jest? Kiedy premiera? Zobacz zapowiedź "Traumy"!

Multimedia

"Trauma" odcinek 1. w środę, 26.02.2020 o godz. 21:00 na kanale 13 Ulica! - sprawdź program tv

Seria opowiada o losach Adama Belmonta (w tej roli Guillaume Labbé znany m.in. z "Planu na miłość"), policjanta, który całkowicie poświęca się pracy przez co, pomimo wsparcia byłej żony Chloé, nie ma czasu dla swojego syna Victora. Zamiast tego policjant z determinacją tropi seryjnego zabójcę, którego ofiary to młode kobiety zabite przy wykorzystaniu tego samego modus operandi. Kiedy dochodzenie kolejny raz trafia w ślepy zaułek, życie Adama zmienia się drastycznie: zostaje postrzelony przez snajpera bez twarzy. Cudem unika śmierci, ale traci pamięć — jego życie to tylko szczątki wspomnień; nie pamięta też swoich bliskich.

Seriale kryminalne. Oto najlepsze seriale z zagadką i zbrodnią w tle!Zobacz więcej

Koledzy z pracy są przekonani, że strzelcem jest seryjny morderca, na którego tropie jest Adam. Bohater szybko dochodzi do zdrowia, ale jego pamięć nie wraca. Nie wie też, dlaczego w jego piwnicy znajduje się związana dziewczyna, która reaguje panicznym strachem na jego widok… Od tej pory bohater musi mierzyć się z możliwością, że ściga swoje dawne „ja”.

W rolach głównych wystąpili Guillaume Labbé (m.in. "Plan na miłość", "Marsylski łącznik", "Strażacy"), Margot Bancilhon (m.in. "Criminal: Francja", "Nasza piątka", "Wszyscy albo nikt"), Olivia Ross ("Dziecko Rosemary", "Wojna i pokój", "Templariusze"), Narcisse Mame ("Brzydcy i źli", "Agentka specjalnej troski", "Burn Out") oraz Bruno Georis ("Bosy imperator", "Tajemnica objawienia", "Zatrzymany", "Król Belgów"). Twórcami serialu są Aurélien Molas oraz Henri Debeurme. Za reżyserię odpowiada Fred Grivois ("Through the Air", "15 Minutes of War"), a za scenariusz Donald Hebert. Sześcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Empreinte Digitale otrzymał nominację w kategorii "Best Drama" na festiwalu La Rochelle Fiction we Francji.

Muzeum Auschwitz krytykuje serial z Alem Pacino! "To zachęta dla negacjonistów"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×