"Trauma". Zakończyły się zdjęcia do nowego polskiego serialu HBO Max. Czy serial pojawi się na platformie?

Właśnie zakończyły się zdjęcia do polskiego serialu "Trauma", produkowanego dla HBO Max. Dalsze losy produkcji nie są jednak znane, ze względu na ostatnie decyzje władz platformy, zgodnie z którymi HBO Max planuje zaprzestać realizowania lokalnych produkcji. Co wiadomo o przyszłości serialu kręconego w Gdańsku?

Multimedia

Koniec zdjęć do serialu "Trauma"

Jak poinformowały Wirtualnemedia.pl właśnie zakończono zdjęcia do najnowszego serialu HBO Max - "Trauma". Produkcja była kręcona w Gdańsku i ma opowiadać o grupie licealistów, którzy w skutek pewnych wydarzeń są zmuszeni układać sobie życie na nowo. Szczegóły dotyczące produkcji nie są znane, wiadomo jednak, że producentem wykonawczym serialu jest firma Telemark, która realizowała takie seriale, jak "Wielka Woda" , "Bez tajemnic" czy "Pakt". Co ciekawe, wciąż nie jest znana obsada serialu, nie wiadomo też kto odpowiada za reżyserię.

"Co dalej z serialem Trauma"?

Jak wiadomo, władze HBO Max podjęły decyzję o zaprzestaniu produkowania rodzimych filmów i seriali. W związku z tym pod znakiem zapytania stoją produkcje, które zostały już nakręcone i czekają na premierę. W takiej sytuacji znalazł się serial "Trauma" . W rozmowie z Wirtualnemedia.pl, Agnieszka Niburska, PR director CE w HBO Max EMEA przyznała:

  • W ramach globalnego procesu trwa przegląd projektów na etapie produkcji i postprodukcji, żeby zdecydować, czy finalnie znajdą się na platformie HBO Max, czy zostaną zastosowane inne rozwiązanie licencyjne.

Serial w reżyserii Genndy’ego Tartakovsky’ego wkrótce na HBO. Kiedy premiera 2. sezonu? Zobacz więcej

Nie wiadomo czy serial ostatecznie trafi na platformę HBO Max, ale nie jest to jedyna produkcja, której emisja stanęła od znakiem zapytania. W podobnej sytuacji znalazł się inny serial realizowany dla HBO Max - "Warszawianka". W tym przypadku również trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalny komentarz ze strony produkcji.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×