travel channel

"Szokujące potrawy". Pieczone nietoperze, czyli kulinarna podróż po najdziwniejszych kuchniach świata. Gdzie oglądać?

Pieczone nietoperze, sos ze skisłych ryb, małpie głowy z rusztu, a może larwy pszczół w miodzie? Każdy kraj ma swoje tradycyjne potrawy, które jego mieszkańcy jedzą na co dzień. Dla turystów nie jest to już takie oczywiste! Antropolog i miłośnik egzotycznych wypraw Jarek Nowak w nowym programie wybierze się w kulinarną podróż po najdziwniejszych kuchniach świata!

17.05.2019Szokujące potrawy

"Porada na weekend". Jakub Porada odkrywa niezwykłe miejsca w Polsce! Premiera w Travel Channel!

Kto z nas nie marzy o weekendowym wypoczynku w urokliwym zakątku z dala od miejskiego zgiełku? Jakub Porada w nowym cyklu zaprezentuje widzom najciekawsze i niepospolite miejsca na krótkie wypady. Już wiosną wybierze się na malownicze Podlasie, spędzi fiński weekend w… Karkonoszach, a nawet, niczym na Marsie, wyląduje w Bieszczadach, gdzie przenocuje w nowoczesnej kopule sferycznej!

08.04.2019Porada na weekend

"No to lecę!". Miss Polski 2018 Olga Buława w nowym programie Travel Channel! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. ,,No to lecę!’’ to program, który przybliży widzom zawód stewardessy i stewarda! Jak wygląda ich codzienna praca na pokładzie? W prapremierowym odcinku programu dowiemy się jak pracuje właśnie wybrana Miss Polski 2018, Olga Buława!

17.12.2018No to lecę!

"Cool gadżet". Raper Vienio przewodnikiem po świecie wynalazków! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Jeżdżąca za właścicielem inteligentna walizka, ładowanie urządzeń elektrycznych poza zasięgiem gniazdek z prądem, a może urządzenie mówiące, które w czasie rzeczywistym może tłumaczyć na dowolny z sześćdziesięciu języków? Zaskoczeni? To nie są urządzenia przyszłości, tylko genialne gadżety, które mogą służyć podczas podróży! W nowym cyklu Travel Channel „COOL gadżet” raper Vienio będzie przewodnikiem po świecie innowacyjnych wynalazków!

14.12.2018Cool Gadżet

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×