Triathlon story czyli chłopaki z żelaza

Przeczytaj także:

"Sługi boże". Nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo w zwiastunie filmu! [WIDEO]

Już za dwa tygodnie do kin wejdą „Sługi boże” z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak. Premiera kryminału odbędzie się tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni w ramach Konkursu Głównego. Od dziś dostępny jest wyjątkowy materiał – nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo, „Biegnij dalej sam”, która premierowo znalazła się w drugim zwiastunie filmu. Utwór usłyszymy w kinach 16 września.

03.09.2016Sługi boże

"Sługi boże". Zbrodnia i tajemnica w nowym, odważnym polskim filmie [WIDEO]

„Sługi boże”, kryminał z Bartłomiejem Topą jako nieustępliwym komisarzem Warskim, wejdzie do kin już 16 września. W śledztwie w sprawie tajemniczych śmierci kobiet doświadczonemu policjantowi pomagać będzie młoda analityczka – w tej roli Julia Kijowska. Na ekranie zobaczymy również Małgorzatę Foremniak, Henryka Talara, Adama Woronowicza oraz Krzysztofa Stelmaszyka. Prezentujemy zwiastun oraz plakat filmu.

09.08.2016Sługi boże

"Sługi boże". Bartłomiej Topa na tropie zbrodni! [WIDEO]

Kryminał „Sługi boże” wejdzie do kin już 16 września. Nieoczywista fabuła, mroczna tajemnica oraz mocne kreacje wybitnych polskich aktorów dają nadzieję na kino gatunkowe na wysokim poziomie. Na ekranie, w głównych rolach, zobaczymy Bartłomieja Topę, Julię Kijowską oraz Małgorzatę Foremniak. Towarzyszyć im będą m.in.: Henryk Talar, Adam Woronowicz oraz Krzysztof Stelmaszyk. Dziś prezentujemy pierwszy teaser filmu.

14.07.2016Sługi boże

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×