„Tribute to Zbigniew Wodecki”. Edyta Górniak, Kayah, Halina Frąckowiak, Zdzisława Sośnicka i wielu innych na scenie. Jak wypadli? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami koncert „Tribute to Zbigniew Wodecki”, podczas którego plejada polskich artystów zaśpiewała największe przeboje z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Retransmisja z tego wyjątkowego, muzycznego wydarzenia już 12 czerwca w TVN, ale już teraz sprawdźcie, jak muzyczne gwiazdy zaprezentowały się na scenie w Krakowie.

Multimedia

„Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki”, we wtorek 12 czerwca, o godz. 20:15 na antenie TVN!

W piątek, 8 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbył się wyjątkowy koncert „Tribute to Zbigniew Wodecki” w ramach Wodecki Twist Festiwal. Ideą tego muzycznego wydarzenia jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona Wodeckiego, ale i z nim samym. W koncercie wzięły udział największe nazwiska polskiej sceny muzycznej.

Alicja Majewska, Halina Frąckowiak i Włodzimierz Korcz wspominają zmarłego muzyka [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wśród dziewiętnastu muzyków, którzy tego dnia zaśpiewali przeboje z repertuaru zmarłego w ubiegłym roku artysty znaleźli się m.in. Kayah, Zdzisława Sośnicka, Kuba Badach, Edyta Górniak, Grzegorz Turnau, Halina Frąckowiak, Leszek Możdżer, Sławek Uniatowski czy Alicja Majewska. „Opowiadaj mi tak”, „Zacznij od Bacha” to tylko niektóre z piosenek z ogromnego dorobku artysty, które można było usłyszeć w Krakowie. -Ten festiwal jest bardzo ważny, bo ta muzyka musi z nami zostać - podkreślał Kuba Badach.

Retransmisję z tego wyjątkowego, muzycznego wydarzenia pokaże 12 czerwca stacja TVN, ale już teraz sprawdźcie, jak muzyczne gwiazdy zaprezentowały się na scenie w Krakowie. Kto wypadł najlepiej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MAAAA (gość)

    JA DO TEJ PORY NIE MOGĘ SIĘ POGODZIĆ, ZE NIE MA PANA ZBYSZKA WODECKIEGO ,MAM ZWIDY ŻE TO NIEPRAWDA, SZCZEGÓLNIE JAK ŚPIEWA P.UNIATOWSKI ,BARDZO PRZYPOMINA GŁOS WODECKIEGO . P. BOŃCZYK TO POWINNA DAĆ SOBIE SPOKÓJ ,NIECH SIĘ NIE PCHA TAM GDZIE JEJ NIE CHCĄ MIMO WSZYSTKO CO Z NIEJ ZA WOKALISTAKA........................

    14.06.2018 17:14
  • anka (gość)

    tvn player jest

    14.06.2018 06:19
  • Rudi (gość)

    Czy ten koncert w całości będzie możliwy do obejrzenia gdziekolwiek (VOD, IPLA, Yt)?

    13.06.2018 13:38
  • Bożena (gość)

    Jeden z najlepszych koncertów jakie oglądałam w ciągu ostatnich paru lat, zarówno pod względem realizacyjnym jak również koncepcyjnym. Bez prowadzących, przemówień, patosu. Uczta dla ucha i duszy. Brawo dla pomysłodawców i realizatorów, takiego geniuszu jaki posiadał Pan Wodecki nigdy za wiele dla odbiorców.

    13.06.2018 11:25
  • Elżbieta (gość)

    Piękny koncert - dla oczu i ucha. Dziękuję TVN za cudowne przeżycie!

    13.06.2018 08:09
  • Lila (gość)

    Cudowny i bardzo, bardzo wzruszający koncert!

    13.06.2018 07:20
  • Piotr (gość)

    Do poprzedniego komentarza plyta nosi tytul Irena Santor Duety. Natomiast duet Irena Santor Zbigniew Wodecki znajduję się na pierwszej płycie Pani Ireny ze Złotej Kolekcji Pomatonu.

    13.06.2018 06:06
  • Piotr (gość)

    Wspomniany Walc Irena Santor wykonywala w duecie ze Zbigniewem Wodeckim w jednym ze Swoich telewizyjnych recitali. Stąd może to wykonanie przez Edytę Górniak,która tę piosenkę nagrała na płytę Duety. Pozdrawiam.

    13.06.2018 05:59
  • Beata (gość)

    To był GOŚĆ...

    13.06.2018 00:52
  • ewitak (gość)

    Koncert na Bardzo Wysokim Poziomie tak jak Pan Zbigniew Wodecki!!!!Wzruszający I piękny.Dziekujemy!!!

    13.06.2018 00:13
  • aga (gość)

    Kiedy będzie powtórka w TVN? Dziecko moje kochane wyłączyło mi nagrywanie :( A mogłabym oglądać ten koncert na okrągło, cudone przeżycie.

    12.06.2018 23:28
  • Małgorzata (gość)

    Koncert przepiękny i bardzo... bardzo wzruszający

    12.06.2018 23:22
  • Aneta (gość)

    Koncert piękny... ale originał tylko jeden...tylko piosenki w jego wykonaniu pozostawiają łzy i uśmiech jednocześnie.

    12.06.2018 22:47
  • Ania (gość)

    Moim marzeniem było być na koncercie Pana Zbyszka... Niestety nie udało się i już się nie uda.... Dzisiejsza transmisja w TVN była mega... Mam nadzieję że w przyszłym roku też będzie te ski koncert wtedy na pewno będę.

    12.06.2018 22:34
  • Remikss (gość)

    Nie wiedziałem o tym koncercie, a chciałbym go obejrzeć. Nie wiecie, czy będzie powtórka, a jeśli tak, to kiedy?? Dajcie znać, please. remikss11@wp.pl

    12.06.2018 22:15
  • Robert (gość)

    Koncert pierwsza klasa - brawo dla wszystkich którzy przyczynili się do tego wydarzenia.

    12.06.2018 21:51
  • Asia (gość)

    Piękny koncert. Zbyszek Odszedł zbyt szybko lecz Pozostawił piękne piosenki które uczyniły go wiecznie żywym.😭😢

    12.06.2018 21:35
  • olo (gość)

    Pani Santor ma problemy ze zdrowiem, ale nie ma tu ważnej osoby dla Wodeckiego-Olgi Bończyk,z którą nieprzerwanie koncertował przed śmiercią i to jest zgrzyt-rodzina wie dlaczego.

    12.06.2018 21:33
  • Beata (gość)

    Dlaczego nie było wśród wykonawców Ireny Santor Walc...., to jej przebój