Trójkąt Zając, Włodarczyk i Krawczyk szkodzi serialowi?

W nie lada kłopocie znaleźli się bohaterowie romansu oraz scenarzyści serialu, w którym grają Zając, Włodarczyk i Krawczyk.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ZAJĄC LICZY, ŻE KRAWCZYK WRÓCI WŁODARCZYK ROZBIŁA ZWIĄZEK KRAWCZYKA I ZAJĄC

Jak informuje "Fakt", sytuacja, w której na planie "Pierwszej miłości" Aneta Zając, porzucona przez narzeczonego Mikołaja Krawczyka, musi pracować na co dzień z nim oraz jego nową partnerką Agnieszką Włodarczyk, rodzi wiele problemów. Zając czuje się źle w takich układach, ale nie chciałaby też tracić roli, która jest jej jedynym źródłem dochodów...

Sytuacja jest równie kłopotliwa dla producentów, bo "dla wielbicieli serialu Aneta i Mikołaj są najważniejszymi bohaterami i nie chcą stracić żadnego z nich" - zwraca uwagę gazeta. Z drugiej jednak strony, jak kłopotliwa sytuacja prywatna trojga bohaterów przełoży się na ich pracę, nie wie nikt... Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • ooo (gość)

  To w jakim serialu ona gra?

  21.05.2012 18:13
 • tyle_w_temacie (gość)

  Jeśli chcą podnieść oglądalność serialu, niech uśmiercą Ankę.

  21.04.2012 19:19
 • Maga (gość)

  Włodarczyk niech umiera!!!!!!!!!!! Już dawno nie powinno być Jej w serialu!!!!!!!!!!!!!! Ten wątek z Nią jest beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Scenarzyści - zlitujcie się!!!!!!!!!!!!!

  17.03.2012 08:37
 • asia (gość)

  Anetko życzę Ci dużo siły, wierzę że i tak już jesteś ZWYCIĘZCĄ - facet który nie jest Ciebie wart odszedł.A tej pani która zakręciła się wokół waszego związku życzę aby kiedyś spotkało ją to samo.A swoją drogą pani Agnieszko - czy już pani nie może sama znależć sobie faceta , czy musi pani odbijać koleżance- a fe wstyd!!!

  16.03.2012 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×